Mokinystės kaina / Dietrich Bonhoeffer

  6,00 €
  Su PVM

  Lietuvių k., Tikėjimo žodis, 2013 m., 304 p., mink. virš.

  Būklė
  Kiekis
  Paskutinė prekė

    Duomenų apsauga

  Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

    Pristatymo informacija

  Pristatymas per 1-3 darbo dienas

    Grąžinimo taisyklės

  Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

  Ką pašaukimas tapti Jėzaus mokiniu šiais laikais galėtų reikšti paprastam darbininkui, verslininkui ar valstybės tarnautojui? Ką Jėzus iš tiesų norėjo mums pasakyti? Kokia Jo valia modernybės žmogui? Remdamasis Kalno pamokslu, Dietrichas Bonhoefferis atsako į šiuos nesenstančius klausimus, sykiu originaliai parodydamas „pigios“ ir „brangios“ malonės priešpriešą.
  „Pigi malonė – tai tokia malonė, kurią mes patys sau suteikiame. […] tai malonė be mokinystės, malonė be kryžiaus […]. Brangi malonė – tai Evangelija, kurios nuolat reikia ieškoti, dovana, kurios reikia prašyti, durys, į kurias žmogus privalo belstis. Ji brangi, nes kainuoja žmogui gyvybę, bet malonė, nes suteikia jam vienintelį tikrąjį gyvenimą,“ – rašo Bonhoefferis.
  „Jeigu reikėtų įvardinti, kokia knyga labiausiai mane sustiprino, įkvėpė, atvėrė naujų įžvalgų ir tapo nepakeičiamu palydovu tikėjimo kelionėje, nedvejodamas pasakyčiau, jog tai Dietricho Bonhoefferio Mokinystės kaina. Šis autorius kaip niekas kitas sugeba įtaigiai ir aiškai įprasminti teologiją krikščioniško gyvenimo kasdienybėje.” (Valdas Bačkulis, knygos redaktorius)

  1 Vienetas

  Specifiniai Kodai

  Panaudotas

  Atsiliepimai (0)

  Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.