Knygos namai - tai skaitytų knygų knygynas pirmą kartą duris Vilniaus gyventojams atvėręs 2009 metų birželio 1 dieną. 

Ką mes siūlome?

 "Knygos namuose" rasite įvairiausios literatūros.. Dažnai ir tokių knygų, kurių kitur jau labai sunkiai gausite. Jei ko nors mūsų parduotuvėje nerandate ar šiaip norėtumėte ko nors paklausti, mielai kviečiame rašyti mums į elektroninį paštą arba susisiekti telefonu. Jei abejojate dėl registracijos mūsų elektroninėje parduotuvėje, galite knygas rezervuoti elektroniniu paštu.

Dauguma knygų ne naujos, jau skaitytos, todėl jų kainos nedidelės. Tačiau turime ir visai naujų knygų, kurias ne tik  įdomu ir patiems paskaityti, bet galėtų būti ir puiki dovana artimiesiems !

Vaikams siūlome kampelį, kuriame jie ne tik galės pavartyti vaikiškas knygeles, bet ir pažaisti.

 Dažnai žmonės galvoja, kad "Knygos namai" turi didelį kolektyvą. Deja, taip nėra ir ne visada spėjame padaryti viską, ką norėtume. Knygyno kolektyvas yra išskirtinai mažas. Tada kyla klausimas, kaip viską suspėjame. Atsakymas - tereikia didelio noro, užsispyrimo ir organizuotumo. Ir jei kartais ko nors nesužiūrime ir praleidžiame, nepykite, geriau rašykite tiesiai į mūsų elektroninį paštą - knygosnamai1@gmail.com ! Iš anksto dėkojame !