Facebook

Mūsų parduotuvės

Mūsų parduotuvės

Mus rasite adresu Šeškinės g. 22A, Vilnius. Tel. numeris 8 686 76339

   

Siūlome naudotis Omniva paštomatais. Apmokėjimo būdas nesikeičia, tik registruojantis vietoje pristatymo adreso rašote savo miesto paštomato adresą (Pvz.:Vilniaus MAXIMA Taikos 162A paštomatas, 77747).
        Dėmesio - pašto išlaidas mokėti reikia tik tuo atveju, jei knygas Jums siųsime paštu. Jei tvirtindami užsakymą pasirinksite knygas atsiimti mūsų knygyne Vilniuje, pašto išlaidos bus anuliuotos.

Duomenys bankiniam atsiskaitymui:


LT437300010137230711  Swedbank AB
SWIFT kodas HABALT22


Gavėjas:  Dalia Kurauskaite

**************************************************************************
   Patogiausias būdas nusipirkti knygą iš mūsų knygyno yra užsiregistravus - per krepšelį. Užsisakę norimą(as) knygą(s) būsite ramūs, kad niekas kitas jos(ų) jau nebenupirks Jums belaukiant atsakymo į užklausimą.
Registracijos procesas yra tikrai paprastas ir greitas. Jei abejojate dėl duomenų saugumo - būkite tikri - jokiems tretiems asmenims Jūsų duomenys nebus perduoti. Užsiregistravus galite iš karto užsisakyti norimas knygas.
Užsiregistruoti taip pat galima jau ir išsirinkus ir susidėjus knygas į krepšelį, tada sistema (nuspaudus "pirkti") Jus perkels į registracijos lauką.
   Paspaudę ant "krepšelio" matysite visą sąrašą išsirinktų knygų. Taip pat šiame lange galite ir išimti knygas iš krepšelio, jei apsigalvojote.
   Kai jau norėsite knygas užsisakyti, spauskite "toliau" ir kitame lange galėsite pasitikslinti adresą, jei knygas norėsite gauti paštu.
   Paspaudę "toliau" būsite perkelti į knygų pristatymo pasirinktį. Kadangi knygynas yra Vilniuje, knygas atsiimti mūsų knygyne siūlome tik vilniečiams (arba svečiams, kurie planuoja apsilankyti Vilniuje netrukus). Kitiems pirkėjams knygas siunčiame paštu. Knygos paštu pristatomos į artimiausią pašto skyrių (pagal Jūsų nurodytą adresą) iš kurio gausite pranešimą apie siuntinį ir knygas reikės atsiimti pašte.
   Kai knygas užsisakote paštu - apmokėti būtina bankiniu pavedimu. Tik matydami pervestus pinigėlius sąskaitoje galėsime išsiųsti Jums knygeles.

***************************************************************************
Dėmesio - nepamirškite patvirtinti užsakymo! Jei to nepadarysite, Jūsų pasirinktas knygeles gali nupirkti kas nors kitas!
Linkime smagaus apsipirkimo mūsų knygyne ir malonaus skaitymo!