Dėmesio,
knygas siunčiame tik Omniva paštomatu į artimiausią paštomatą pagal gyvenamą adresą. 


     Siuntimo išlaidas mokėti reikia tik tuo atveju, jei knygas Jums siųsime. Jei tvirtindami užsakymą pasirinksite knygas atsiimti mūsų knygyne Vilniuje, siuntimo išlaidos bus anuliuotos.


Duomenys bankiniam atsiskaitymui:

LT43 7300 0101 3723 0711  Swedbank AB
SWIFT kodas HABALT22

Gavėjas:  Dalia Kurauskaite

**************************************************************************
   Patogiausias būdas nusipirkti knygą iš mūsų knygyno yra užsiregistravus - per krepšelį. Užsisakę norimą(as) knygą(s) būsite ramūs, kad niekas kitas jos(ų) jau nebenupirks Jums belaukiant atsakymo į užklausimą.
Registracijos procesas yra tikrai paprastas ir greitas. Jei abejojate dėl duomenų saugumo - būkite tikri - jokiems tretiems asmenims Jūsų duomenys nebus perduoti. Užsiregistravus galite iš karto užsisakyti norimas knygas.
Užsiregistruoti taip pat galima jau ir išsirinkus ir susidėjus knygas į krepšelį, tada sistema (nuspaudus "pirkti") Jus perkels į registracijos lauką.
   Paspaudę ant "krepšelio" matysite visą sąrašą išsirinktų knygų. Taip pat šiame lange galite ir išimti knygas iš krepšelio, jei apsigalvojote.
   Kai jau norėsite knygas užsisakyti, spauskite "toliau" ir kitame lange galėsite pasitikslinti adresą, jei knygas reikės siųsti.
   Paspaudę "toliau" būsite perkelti į knygų pristatymo pasirinktį. Kadangi knygynas yra Vilniuje, knygas atsiimti mūsų knygyne siūlome tik vilniečiams (arba svečiams, kurie planuoja apsilankyti Vilniuje netrukus). Kitiems pirkėjams knygas siunčiame Omniva paštomatu. Knygos pristatomos į artimiausią paštomatą (pagal Jūsų nurodytą adresą) iš kurio gausite pranešimą apie siuntinį ir kur atsiimti.
   Jei užsisakote siuntimą paštomatu - apmokėti būtina bankiniu pavedimu. Tik matydami pervestus pinigėlius sąskaitoje galėsime išsiųsti Jums knygeles.

***************************************************************************
Dėmesio - nepamirškite patvirtinti užsakymo! Jei to nepadarysite, Jūsų pasirinktas knygeles gali nupirkti kas nors kitas!
Linkime smagaus apsipirkimo mūsų knygyne ir malonaus skaitymo!