1. Minimali užsakymo suma - 3,00 eurai. Jei norite knygelės(ių) už mažesnę sumą, kviečiame atvykti jos(ų) atsiimti į knygyną.

2. Pirkimo sutarčiai sudaryti būtinas Pardavėjo patvirtinimas, kad užsakymas priimtas (stebėkite užsakymo būklę savo paskirtyje).

3. Apmokėti užsakytas prekes būtina per 7 dienas nuo užsakymo pateikimo. Jei pasirinkote atsiimti knygas knygyne, taip pat reikia atsiimti jas per 7 dienas. Jei prekės neapmokėtos/neatsiimtos per nurodytą laiką, būtina pranešti neatsiskaitymo/neatsiėmimo priežastis ir kada už knygas atsiskaitysite/atsiimsite jas. Jei knygos nebus apmokėtos/atsiimtos per nurodytą laikotarpį, užsakymas bus atšauktas ir knygos grįš atgal į prekybą.

4. Perkant knygas su siuntimu į kitą miestą, knygos išsiunčiamos tik gavus išankstinį apmokėjimą už jas. Visos knygos siunčiamos Omniva paštomatu (Į artimiausią paštomatą pagal Jūsų nurodytą adresą). Siuntimas užtrunka iki 5 darbo dienų. Siuntinio registracijos kodas pateikiamas tik pareikalavus, jei knygos negaunamos per daugiau nei 1 savaitę.

5. Jei siunta grįžta kaip neatsiimta (pirkėjas pamiršo ar atsisakė prekės), pirkėjui gražinami pinigai už prekę, atskaičius siuntimo išlaidas.

6. Nemokamas siuntimas (perkant už 40 eurų ir daugiau) taikomas tik Lietuvos teritorijoje. 

7. Jei šių taisyklių neperskaitėte ir nesulaukę pardavėjo patvirtinimo apmokėsite užsakymą, pinigai bus Jums gražinti iš karto po gavimo atskaičius banko komisinius mokesčius.

Knygų būklės:

1. Ideali - knyga neskaityta.

2. Labai gera - knyga skaityta, bet nepažeista.

3. Gera - gali būti skaityta ne kartą, turėti trūkumų, pvz.: aptrintas viršelis, lapai, gali būti idealus vidus, bet nukentėjęs viršelis ir pan.

4. Vidutiniška - akivaizdžiai suskaityta knyga, apiplyšę lapai, sulieta ir pan., bet skaitymui pilnai tinkama.