Juodoji gulbė / Nassim Nicholas Taleb

  30,00 €
  Su PVM

  Lietuvių k., Eugrimas, 2013 m., 400 p., kieti virš., aplankas.

  Būklė
  Kiekis
  Išparduota

    Duomenų apsauga

  Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

    Pristatymo informacija

  Pristatymas per 1-3 darbo dienas

    Grąžinimo taisyklės

  Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

  „Juodoji gulbė“ – knyga apie pasaulio suvokimą. Autorius Nassim Nicholas Taleb nagrinėja, kaip žmonės, vertindami įvairius įvykius, atsižvelgia tik į tai, ką žino, visiškai pamiršdami, kad dalykai, kurių nežinome, taip pat padarė milžinišką įtaką rezultatams.

  Juodoji gulbė – neįtikimas įvykis, pasižymintis trimis pagrindinėmis savybėmis: jis yra visiškai nenuspėjamas; jis padaro didžiulį poveikį; mes sugalvojame jam paaiškinimą, dėl kurio įvykis atrodo mažiau atsitiktinis ir labiau nuspėjamas nei yra.

  Pasak autoriaus Nassim Nicholas Taleb juodosios gulbės yra beveik visko, kas susiję su mūsų pasauliu, pagrindas – nuo religijų iškilimo iki įvykių mūsų asmeniniame gyvenime. Tačiau daugelis mūsų šio reiškinį pastebi ir pripažįsta tik po laiko. Mes visada atsižvelgiame į tai, ką jau žinome ir visiškai nesirūpiname tuo, ko nežinome. Todėl negalime tinkamai įvertinti įvairių galimybių, esame pernelyg pažeidžiami impulso viską supaprastinti ir suskirstyti į aiškias kategorijas bei nesame pakankamai atviri apdoroti dalykus, kuriuos įsivaizduojame kaip neįmanomus.

  Nassim Nicholas Taleb daugelį metų tyrė, kaip mes apgaudinėjame save manydami, kad žinome daugiau nei iš tikrųjų. Mes apribojame savo mąstymą tik nereikšmingais ir nereikalingais dalykais, o dideli įvykiai ir toliau mus stebina bei formuoja pasaulį. Verslo ir finansų knygoje „Juodoji gulbė“ autorius detalizuoja, ką mes žinome apie tai, ko nežinome. Jis siūlo stebėtinai paprastus triukus, kaip elgtis su juodosiomis gulbėmis ir gauti iš jų naudos.

  Elegantiška, stulbinanti ir daugelyje sričių pritaikoma knyga „Juodoji gulbė“ pakeis jūsų požiūrį į pasaulį. Jos autorius pagyvino tekstą taikliais sąmojais ir tikrais pasakojimais bei istoriniais pavyzdžiais.

  Nassim Nicholas Taleb – iš Libano kilęs autorius, kurio knygos parduodamos milijoniniais tiražais. „Juodoji gulbė“ beveik keturiasdešimt savaičių puikavosi „The New York Times“ bestselerių sąrašuose ir laikoma viena svarbiausių verslo knygų.

  Specifiniai Kodai

  Panaudotas

  Atsiliepimai (0)

  Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.