Turtingųjų sąmokslas / Robertas T. Kijosakis

  8,00 €
  Su PVM

  Lietuvių k., Sirokas, 2011 m., 280 p., mink. virš. 

  8 naujos pinigų taisyklės.

  Būklė
  Kiekis
  Išparduota

    Duomenų apsauga

  Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

    Pristatymo informacija

  Pristatymas per 1-3 darbo dienas

    Grąžinimo taisyklės

  Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

  Ši knyga atskleidžia Roberto Kijosakio požiūrį į pasaulio ekonomiką ir nagrinėja, kodėl žmonės šiais neramiais laikais susiduria su sunkumais.

  Robertas pateikia finansinių problemų sprendimo būdus, paaiškina šiandieninės finansų krizės priežastis ir parodo, kaip jos pasekmės galėtų būti sušvelnintos. „Turtingųjų sąmokslas“ atskleidžia, jog tai, kas atrodo blogiausiu dalyku, iš tiesų gali būti gera galimybe uždirbti bei proga investuoti į savo finansinį išsimokslinimą.

  Knygą sudaro dvi dalys. Pirmoji dalis yra apie sąmokslo istoriją ir apie tai, kaip turtingieji pinigų pasiūlos pagalba perėmė pasaulio finansinių bei politinių sistemų kontrolę. Didelė šiuolaikinės finansų istorijos dalis sukasi apie sąsajas tarp Federalinių rezervų sistemos (kuri nėra federalinė, neturi jokių rezervų, ir nėra bankas) ir Jungtinių Valstijų iždo. Kitose pirmosios dalies temose kalbama apie tai, kodėl didieji bankai niekuomet nebankrutuos, kodėl finansinio švietimo nėra mūsų mokymo sistemoje, kodėl taupyti yra kvaila, kaip keitėsi pinigai bėgant laikui ir kodėl šiandien mūsų pinigai jau nebe pinigai, bet valiuta.

  Pirmoje dalyje taip pat paaiškinama, kodėl Kongresas 1974 metais pakeitė taisykles dirbantiesiems ir ėmė skatinti darbuotojus per pensijų fondus, pavyzdžiui, 401(k) pensijos kaupimo planus, investuoti akcijų rinkose nepaisant to, kad dirbantieji arba visai neturi finansinių žinių, arba finansiškai yra labai menkai.

  Trumpai tariant, pirmoji dalis yra apie istoriją, nes suprasdami istoriją mes galime geriau pasiruošti pokyčiams ir išvysti šviesesnę ateitį.

  Antroji šios knygos dalis yra apie tai, ką mes galime nuveikti su savo pinigais – apie tai, kaip atsikirsti sąmokslininkams jų pačių metodais.

  Jūs sužinosite, kodėl turtingieji dar labiau turtėja, nors tuo pat metu mūsų prašo gyventi žemiau savo galimybių. Paprastai tariant, turtingieji ir toliau turtėja todėl, kad jie vadovaujasi kitokiu taisyklių rinkiniu.

  Senosios taisyklės – sunkiai dirbk, taupyk pinigus, įsigyk namą, išeik iš skolų ir investuok ilgam laikotarpiui į diversifikuotą akcijų, obligacijų bei investicinių fondų portfelį – yra taisyklės, sąlygojančios žmonių finansinių problemų atsiradimą. Šių senųjų taisyklių dėka žmonės susidūrė su finansinėmis problemomis ir prarado didžiulius turtus, nukritus jų namų bei pensijų santaupų vertei.

  Specifiniai Kodai

  Panaudotas

  Atsiliepimai (0)

  Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.