Prekių ženklai ir jų kūrimas / Rita Clifton

  15,00 €
  Su PVM

  Lietuvių k., Alma littera, 2011 m., 288 p., kieti virš.

  Būklė
  Kiekis
  Paskutinė prekė

    Duomenų apsauga

  Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

    Pristatymo informacija

  Pristatymas per 1-3 darbo dienas

    Grąžinimo taisyklės

  Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

  Knygoje pristatoma prekių ženklų samprata ir jų finansinė bei socialinė svarba, analizuojami svarbiausi pasaulio prekių ženklai ir jų valdymo patirtys, nagrinėjama vaizdinė ir žodinė prekių ženklų reikšmė pritraukiant vartotojus. Paskutiniame skyriuje pateikiamos tendencijos, kurios lems prekių ženklų, verslo ir visuomenės ateitį.

  Prekių ženklai sukuria vartojimo pridėtinę vertę, nes jie sumažina pirkimo riziką ir pastangas, skatina investuoti į kokybę ir inovacijas. Prekių ženklai taip pat gali pagerinti vartotojų estetinę ir psichologinę patirtį. Ši knyga skirta bet kuriam plataus akiračio žmogui, kuris siekia geriau suprasti prekių ženklų socialinę ir finansinę vertę, šiuolaikinę prekių ženklų kūrimo praktiką ir kai kuriuos naujus šios svarbios temos aspektus.

  „Gerai valdomi prekių ženklai turi išskirtinę ekonominę vertę ir yra efektyviausi pastovios gerovės kūriniai. Suprasti prekių ženklo vertę ir jos didinimo galimybes yra esminė vadybos užduotis". - Rita Clifton, kompanijos Interbrand pirmininkė

  2 Prekės

  Specifiniai Kodai

  Panaudotas

  Atsiliepimai (0)

  Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.