Pyktis / Thich Nhat Hanh

  7,00 €
  Su PVM

  Lietuvių k., Jotema, 2002 m., 192 p., kieti virš.

  Būklė
  Kiekis
  Paskutinė prekė

    Duomenų apsauga

  Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

    Pristatymo informacija

  Pristatymas per 1-3 darbo dienas

    Grąžinimo taisyklės

  Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

  Prieš du su pusę tūkstančius metų Indijoje, sėdint po bandžio medžiu, Budos sąmonė nušvito ir jis suprato, kad dėl bet kokios kančios yra kaltos trys sąmonės būsenos: neteisingas supratimas, nežaboti troškimai ir pyktis. Visi šie kančios šaltiniai yra svarbūs, tačiau pyktis bene svarbiausias — pakanka ir vienos akimirkos, kad gyvenimas būtų sugriautas, o dvasinė raida suardyta.

  Prabėgus dvidešimt penkiems amžiams po Budos nušvitimo, medicinos mokslas liudija, kad Buda buvo treisus: pyktis gali sugriauti ne tik dvasinę, bet ir fizinę sveikatą. Tai viena iš galingiausių emocijų ir viena iš tų, su kuriomis sunkiausia kovoti. Tačiau su pykčiu galima kovoti ir jį nugalėti.

  Tich Nhat Hanhas subtiliai ir paprastai siūlo, kaip pakeisti tarpusavio santykius ir atkurti pykčio nuniokotas mūsų esybės bei gyvenimo dalis. Tai tinka kiekvienai gyvenimo sferai: darbui, šeimai, meilei ir santykiams su pasauliu. Dalai Lama sako: „Tich Nhat Hanhas parodo mums ryšį tarp asmeninės bei vidinės taikos ir taikos pasaulyje“.

  1 Vienetas

  Specifiniai Kodai

  Panaudotas

  Atsiliepimai (0)

  Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.