Teroro būsena / Hillary Rodham Clinton, Louise Penny

  12,00 €
  Su PVM

  Lietuvių k., Balto, 2023 m., 504 p., kieti virš.

  Įtempto siužeto politiniame trileryje – JAV valdžios užkulisiai ir pasaulio galingųjų žaidimai. Tiesiai iš 67-osios JAV valstybės sekretorės lūpų!

  Būklė
  Kiekis
  Paskutinė prekė

    Duomenų apsauga

  Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

    Pristatymo informacija

  Pristatymas per 1-3 darbo dienas

    Grąžinimo taisyklės

  Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

  67-oji JAV valstybės sekretorė Hillary Clinton ir tarptautinių bestselerių autorė Louise Penny suvienijo jėgas, kad sukurtų užkulisine informacija pagrįstą įtempto siužeto politinį trilerį. The New York Times bestselerio „Teroro būsena“ leidybos teisės parduotos beveik 30 šalių, ekranizavimo teises įsigijo nepriklausoma prodiuserių kompanija.

  Amerika ką tik išgyveno audringą politikos laikotarpį. Per ketverius ekscentriško ir nenuspėjamo prezidento valdymo metus šalis ritosi į prarają, pakeliui prarasdama draugus ir rinkdama priešus. Šalis apimta suirutės, o jos įtaka pasaulyje – kaip niekad susilpnėjusi.

  Ką tik prisaikdintas naujas Jungtinių Valstijų prezidentas, visų nuostabai, į gyvybiškai svarbų valstybės sekretoriaus postą paskiria politinę priešininkę. Žiniasklaidos magnatė Elena Adams nė nedvejojusi perduoda verslą dukrai ir stoja tarnauti tėvynei. Tačiau naujojo prezidento pasirinkimas nereiškia pasitikėjimo jos sugebėjimais, greičiau atvirkščiai – taip jis tikisi ne tik sutramdyti, bet ir sužlugdyti vieną aršiausių savo kritikių.

  Planuojamą viešą valstybės sekretorės Adams pažeminimą sustabdo teroristiniai išpuoliai Europoje. Ką tik darbą pradėjęs JAV valdžios aparatas neišmano tarptautinių reikalų, stokoja diplomatijos praktikos ir neturi galios ten, kur jos labiausiai reikia. Sekretorė Adams greitai supranta, kad sąmokslas kur kas sudėtingesnis, rizika didesnė, o valstybės priešai kur kas arčiau, nei galėjo įsivaizduoti. Ar ji tikrai yra ta, kuri pajėgs suvaldyti pasaulyje kylantį chaosą?

  Seniai seniai skaičiau romaną „Prezidento paslaptis", kurio siužetas toptelėjo į galvą JAV prezidentui Franklinui D. Rooseveltui. Nuo to laiko gana skeptiškai žiūriu į žymių politikų beletristinius bandymus, ypač detektyvo ar trilerio žanre. Pirmasis pusšimtis šios knygos puslapių tarsi patvirtino mano skepsį, tačiau vėliau tekstas ėmė bėgti greičiau, intriga pintis painiau, o personažai įgyti gyvybės. Todėl visai pavykęs Hillary Clinton literatūrinis debiutas.
  – Rašytojas Aidas Puklevičius

  1 Vienetas

  Specifiniai Kodai

  Nauja prekė

  Atsiliepimai (0)

  Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.