Gyvenimas po Dievo / Douglas Coupland

  3,50 €
  Su PVM

  Lietuvių k., Tyto alba, 2005 m., 296 p., mink. virš.

  Būklė
  Kiekis
  Paskutinė prekė

    Duomenų apsauga

  Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

    Pristatymo informacija

  Pristatymas per 1-3 darbo dienas

    Grąžinimo taisyklės

  Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

  Douglas Couplandas (g. 1961) – profesionalus menininkas, anksti sulaukęs pripažinimo kaip skulptorius, taip pat apdovanotas dviem Kanados nacionalinėmis premijomis už industrinį dizainą, dešimties romanų autorius. Išleidęs pirmąjį – „X karta“ (1991) – iškart tapo kultiniu rašytoju, jį imta vadinti savo laiko balsu, kultūros pranašu, moderniuoju McLuhanu ar net savo kartos Dalai Lama.

  Sakau jums tai tokia atvira širdimi, kokią vargu ar kada nors vėl turėsiu, todėl meldžiuosi, kad dabar būtumėt ramiame kambaryje, kai išgirsit šiuos žodžius. Mano paslaptis yra tokia: man reikia Dievo, aš sergu, pavargau ir nebegaliu būti vienas. Man reikia Dievo, kad jis padėtų man duoti, nes atrodo, kad jau nebesugebu nieko duoti; kad padėtų man būti geram, nes atrodo, kad jau nebesugebu būti geram; kad padėtų man mylėti, nes atrodo, kad jau praradau gebėjimą mylėti.

  Nors pats autorius nuolat pabrėžia, kad visada kalba „tik savo, o ne visos kartos vardu“, jo herojai, dažnai labai sąmojingi, atviri ir linkę analizuoti save, išreiškia ištisos kartos, kamuojamos XX a. pabaigos gyvenimo komplikacijų ir tuštumos, mintis. Dabar Douglas Couplandas – skaitomiausias šių laikų Kanados rašytojas, jo knygos išverstos į 24 kalbas, išleistos daugiau nei 30-yje šalių. Romane „Gyvenimas po Dievo“ (1994) D. Couplandas vėl kreipiasi į savąją kartą, kuri yra iš tikrųjų pirmoji karta, užaugusi be religijos, ir kviečia skaitytojus atrasti pasaulį, kuris egzistuoja, bet nelengvai pamatomas ar apčiuopiamas. Rašytojas siekia atskleisti naują tiesą žmonėms, gyvenantiems kultūroje, kuri strimgalviais lėkdama pirmyn atsidūrė aklavietėje. Kultūroje, kuri atrodo esanti anapus Dievo. Kas atsitinka, kai žmonės užauga be religijos ir tikėjimo? D. Couplando įsitikinimu, visi žmonės patiria stiprius religinius jausmus, bet kaip tie jausmai pasireiškia televizijos ir prekybos centrų, greitojo maisto ir reaktyvinių lėktuvų pasaulyje? Kaip mes grumiamės su vienatve? Įveikiame nerimą? Kaip susitaikome su žmogiškųjų ryšių griūtimi? Kaip atrandame ramų ir saugų savo gyvenimo tarpsnį?

  1 Vienetas

  Specifiniai Kodai

  Panaudotas

  Atsiliepimai (0)

  Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.