Prieš pirmą sniegą / Mary Lawson

  13,00 €
  Su PVM

  Lietuvių k., Alma littera, 2022 m., 272 p., kieti virš.

  Būklė
  Kiekis
  Paskutinė prekė

    Duomenų apsauga

  Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

    Pristatymo informacija

  Pristatymas per 1-3 darbo dienas

    Grąžinimo taisyklės

  Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

  „Toks įžvalgus humanizmas – tvirtai įleidęs šaknis į gyvenimo tikrovę, kartu išsaugantis šiokią tokią minorinę atpirkimo prošvaistę – yra būdingas Mary Lawson kūrybos bruožas." – The Globe and Mail

  „Lawson rašo grakščiai, jos nekrintantis į akis stilius visada slepia stulbinamas gelmes." – Toronto viešoji biblioteka

  „Santūri, elegantiška proza, pasakojanti ramią, bet sukrečiančią dramą. Iš tų knygų, kurios dėl laikui nepavaldaus tobulumo atrodo tarsi visada būtų egzistavusios." – Grahamas Nortonas, bestselerių Holding ir A Keeper autorius.

  „Man patiko skaityti Prieš pirmą sniegą... Puiki kalba ir meistriška struktūra; tai proza, kurią labiausiai mėgstu dėl to, kad sudėtingai atrodančius dalykus ji pateikia labai paprastai. Šios susipinančios trijų skirtingo amžiaus žmonių istorijos ir kiekvienas jų, kovojantis su savąja netektimi bei sielvartu, liks manyje, kaip lieka visos geros draugystės. Tai jau viena iš mano mėgstamiausių šių metų knygų." – Rachel Joyce, The Unlikely Piligrimage of Harold Fry autorė.

  „Mary Lawson rašo apie šeimas ir santykius, apie istoriją ir paslaptis [...] Prieš pirmą sniegą istorijos susipina tarpusavyje [...] Įvykiai, nutikę prieš trisdešimt metų, tampa fonu šiandienai. Į žmogaus gyvenimą lydinčias abejones, sunkumus ir neapibrėžtumą žvelgiama su didžiausia atida, autorės žvilgsnis ir sukrečia, ir teikia džiaugsmo. Jeigu jums patinka Anne Tyler ar Carol Shields, Soleso miestelis neabejotinai sužavės."
  – Bridie Pritchard, Edinburgh Evenings News

  „Subtilus ir niūriai juokingas, šis jautrus romanas išnarsto puikiai nupieštus tarpusavyje susijusius charakterius, parodydamas, kaip gyvenimo netikrumo akivaizdoje veikėjai grumiasi su sielvartu ir netektimi, kartu tvirtai vildamiesi sulaukti laimės."
  – Eithne Farry, The Mirror Book Club

  „Tai išties gerai nuteikianti knyga, nunešusi mane toli į mažą įsivaizduojamą miestelį aštuntojo dešimtmečio Ontarijuje [...] Romanas apie šeimą, pasitikėjimą, mažas ir dideles asmenines dramas [...] Gerai parašyta šilta kasdienė istorija, ji man labai patiko. Puikus paplūdimio skaitinys."
  – Julie Hoegh, Bookstoker

  1 Vienetas

  Specifiniai Kodai

  Nauja prekė

  Atsiliepimai (0)

  Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.