• Nauja

Kakė Makė ir supertėčio diena / Lina Žutautė

3,00 €
Su PVM

Lietuvių k., Alma littera, 2017 m., 36 p., iliustr., kieti virš.

Būklė
Kiekis
Paskutinė prekė

  Duomenų apsauga

Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

  Pristatymo informacija

Pristatymas per 1-3 darbo dienas

  Grąžinimo taisyklės

Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

„Blynozauras“ ar „blynakonda“ – tai tik dalis kūrybiškumo, atsiskleidžiančio tėčiams vieniems pasilikus su vaikais. Ši knyga apie ypatingą vaiko ir tėčio santykį, pripildantį vaiko gyvenimą naujų ir netikėtų patirčių, kitokio pasaulio matymo ir leidžiančio patirti pusiausvyrą. Su tėčiais vaikai dažniau rizikuoja, eksperimentuoja ir nugali baimes. Tėčių pasaulis kitoks nei mamų, tad laimė savo gyvenime pažinti juos abu – taip atsiranda galimybė pajusti pusiausvyrą.  

Kakė Makė žino, kad visi pasaulio tėčiai yra ypatingi ir turi stebuklingų galių, tiesiog kartais reikia ekstremalių sąlygų toms savybėms atsiskleisti. Likęs vienas namuose tėtis priverstas tapti supertėčiu – žmogumi, ant kurio pečių gula visi išdykėlės Kakės Makės džiaugsmai ir rūpesčiai. Supertėčiai puikiai žino, kaip reikia rodyti tinkamą pavyzdį, kokie yra gražiausi padrąsinimo žodžiai ir kaip kasdienius darbus paversti žaidimu!

Ką apie knygelę sako tėvai?

- Tikrai labai gera knyga. Įdomi, pagaliau daug parašyta ir apie tėtį. Tema gera, dėstymas geras, detalių daug – prilygsta pirmoms dviem knygelėms.

- Nuostabi knygutė, pirkau sūnui 3 metų. Jam taip patiko, kad nori ir kitų. Mėgstamiausia prieš miegą knygutė.

1 Vienetas

Specifiniai Kodai

Panaudotas

Atsiliepimai (0)

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.