• −10%
Andrew Peters / Kranklių giria
  • Andrew Peters / Kranklių giria

Kranklių giria / Andrew Peters

5,00 €
4,50 €Sutaupote 10%
Su PVM
Lietuvių k., Alma littera, 2011 m., 344 p., kieti virš.
Būklė
Kiekis
Paskutinė prekė

  Duomenų apsauga

Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

  Pristatymo informacija

Pristatymas per 1-3 darbo dienas

  Grąžinimo taisyklės

Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

Nasrijos imperija, apimta nepasotinamo godulio, gviešiasi sunaikinti paskutinę žalią salelę, girių šalį Ūksmynę, dar išlikusią užterštoje ir suniokotoje žemėje. Imperijos pasiuntinė ledi Langa randa pagalbininkų išdavikų tarp girėnų, nepatenkintų karaliaus Ąžuolo valdymu. Ūksmynės ginti stoja keturiolikmetis nuotekininko mokinys Arkas, kuris netyčia nugirsta apie sąmokslą, ir jo bičiulis Gliaumas, o jiems padeda visos gamtos galios, net Korvena, Kranklių girios karalienė. Ar jiems pavyks išgelbėti medžių kraštą? Ar supercivilizuotoji Nasrija atsisakys savo piktų kėslų?

Apie autorių

Aukštaūgis anglų rašytojas Andrew Peters vaikystėje be galo mėgo laipioti po medžius ir net su jais kalbėtis! Tad romano „Kranklių giria“ užuomazgos prasidėjo jau tada. Andrew Peters sako, kad rašyti „Kranklių girią“ jam prilygo nuostabiai kelionei, nes tai buvo nuotykis, kokio jis dar niekuomet nebuvo patyręs.

Nuo pat mažumės turintis gyvą vaizduotę, autorius labai mėgsta pabėgti į visai kitus, paties sukurtus pasaulius. Toks pasaulis ir „Kranklių girioje“ – juokingas, provokuojantis, kupinas nuotykių.

Šiuo metu Andrew Peters su šeima gyvena Šropšyre, Anglijoje.

1 Vienetas

Specifiniai Kodai

Panaudotas

Atsiliepimai (0)

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.