• −10%
Eva Ibbotson / Ne šiaip sau ragana
  • Eva Ibbotson / Ne šiaip sau ragana

Eva Ibbotson / Ne šiaip sau ragana

3,50 €
3,15 €Sutaupote 10%
Su PVM
Lietuvių k., Alma littera, 2006 m., 174 p., kieti virš.
Būklė
Kiekis
Paskutinė prekė

  Duomenų apsauga

Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

  Pristatymo informacija

Pristatymas per 1-3 darbo dienas

  Grąžinimo taisyklės

Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

Hekė ne šiaip sau ragana. Ji – geroji ragana, trokštanti, kad pasaulyje visiems būtų smagiau gyventi. Naudodamasi savo magiškomis galiomis ji paverčia nedorus žmones gyvūnais.


Tačiau vieną dieną Hekė sutinka apsimetėlį kailiadirbį poną Naksapą. Jis toks klastingas sukčius, kad sugeba apsukti naiviajai raganai galvą – ir ši įsimyli jį. Didžiausias pasaulyje piktadarys, puoselėdamas šiurpius planus, įtikina ją nepaprastai mylintis snieginius leopardus ir įkalba paversti jais vietinio kalėjimo kalinius. Iš meilės geroji ragana paklūsta. Tačiau pono Naksapo klastą mato drąsus berniukas Danielius. Kas gi bus toliau?..

„Hario Poterio gerbėjams tikrai patiks!“ Independent on Sunday

„Puiki, smagi, kandaus sąmojo kupina istorija.“ Book for Keeps

Eva Ibbotson kuria ir suaugusiesiems, ir vaikams. Ji gimė Vienoje, o šiuo metu gyvena šiaurės Anglijoje. Turi tris suaugusius sūnus ir dukrą; kaip tik jie ir įtikino ją, kad vaikams patinka istorijos apie raganas, vaiduoklius ir burtininkus, nes šie – visai kaip paprasti žmonės, tik labiau pakvaišę ir įdomesni. Autorė yra parašiusi dar penkias knygas apie burtininkus. Kuri ragana pikčiausia užėmė antrą vietą Karnegio medalio premijos konkurse, o Slaptoji platforma 13 buvo nominuota Smarties apdovanojimui. Jos romanas Kelionė prie Upės jūros buvo nominuotas Whitebread Children’s Book premijai.
1 Vienetas

Specifiniai Kodai

Panaudotas

Atsiliepimai (0)

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.