Fėjų muzika/ Lei E. Padidinti

Fėjų muzika/ Lei E.

Panaudotas

Lietuvių k., Aridėja, 2018 m., 80 p., iliust., kieti virš.

Smulkiau

1 Vienetas

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 2 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 2 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,20 €.


6,00 €

Apie prekę

Paslaptingame slėnyje gyvenančiai fėjai, vardu Tili, gresia nelaimė. Žiniuonė pasako, kad pagalbos ieškoti reikia žmonių pasaulyje ir pasiunčia į ten paslaptingą moterį. Jai skirta užduotis surasti ir atgabenti į slėnį mergaitę smuikininkę, vardu Anetė. Delsti nėra kada ir moteris supranta, kad nebus paprasta patekti į mergaitės namus, tada į pagalbą pasikviečia gnomą ir jie sugalvoja planą.

Taip netikėtai keletas vaikų patenka į magišką pasaulį. Kas nutiko fėjai? Kodėl nei fėjų karalienė, nei žiniuonė negalėjo jai padėti. Ir ką žinojo Anetė, ko negalėjo žinoti kiti?

Apie tai sužinosite pasinėrę į nuotykį kartu su herojais. Šios knygos kūrimas buvo tikras išbandymas tiek autorei, tiek jos herojams.

Istorija gimė dėl pažinties sau talento nestokojančia smuikininke, o nuotykiui spalvų suteikė ir jos brolis bei draugė. Įvairių technikų lėlės ir tikri žmonės tampa knygos personažais ir šis derinys tarsi dar labiau įtikina ir įtraukia į veiksmą. Knygos kūrimo procesas nebuvo lengvas, bet vis tik tai buvo nuotykis kurį visiems teko patirti. Nuo šiol skaitytojai gali tikėtis, kad lėlių pavidale, kažkada pamatys ne tik fantastinio pasaulio herojus, bet galės susitikti ir su realiais vaikais. Gero skaitymo ir smagių nuotykių fėjų pasaulyje.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Fėjų muzika/ Lei E.

Fėjų muzika/ Lei E.

Lietuvių k., Aridėja, 2018 m., 80 p., iliust., kieti virš.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: