Finansai ir investicijos/ Kancerevyčius Gitanas Padidinti

Finansai ir investicijos/ Kancerevyčius G.

Panaudotas

Lietuvių k., Smaltija, 2004 m., 880 p., kieti virš., didelio formato.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 6 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 6 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,60 €.


20,00 €

Apie prekę

Ši knyga praverstų daugelio įmonių vadovams ir finansininkams sprendžiant būtinus finansų valdymo klausimus - taikant efektyviausią finansavimo būdą, mažinant valiutos kurso nuostolius, įgyvendinant investicinius projektus, geriau suvokiant savo įmonės finansinę būklę, investuojant laisvas lėšas, naudojant finansinius produktus. Supratęs ir įvertinęs šiuolaikinės Lietuvos ekonomikos pokyčius, autorius susieja atskirus finansų ir investicijų sričių klausimus į visumą.

Knyga skirta finansininkams, studentams - tiems, kas ieško informacijos vienoje vietoje. Visuomenės supratimas apie pinigus, finansus, investicijas, ekonomikos procesus - gana menkas, todėl autorius rašo trumpai, paprastai, aiškiai, kad tekstas būtų suvokiamas ir nespecialistams.

Dabar skaitytojų rankose - adaptuota informacija, padedanti susiorientuoti sudėtingame finansų procese. Trejus metus kaupta informacija, stebėjimai, faktai, komentarai, straipsniai apibendrinti solidžios apimties knygoje, kurią sudaro trys dalys.
Pirmojoje knygos dalyje pateikiamos bendros finansų rinkų koncepcijos - finansų sistema, aiškinama, kas yra rizika, palūkanos.
Antrojoje - nagrinėjami įmonių finansai, biudžetas, ilgalaikių investicijų planavimas ir pan. O trečiojoje dalyje - investicijos į finansų rinkos instrumentus ir jų valdymas.
Be to, knygoje gausu interneto nuorodų.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Finansai ir investicijos/ Kancerevyčius G.

Finansai ir investicijos/ Kancerevyčius G.

Lietuvių k., Smaltija, 2004 m., 880 p., kieti virš., didelio formato.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: