Nuo nulio iki vieneto: startuolio užrašai, arba Kaip kuriama ateitis/ Peter Thiel Padidinti

Nuo nulio iki vieneto/ Thiel P.

Panaudotas

 

Startuolio užrašai, arba Kaip kuriama ateitis

Lietuvių k., Eugrimas, 2015 m., 200 p., iliust., kieti virš.

(Swedbank rekomenduoja)

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 2 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 2 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,20 €.


8,00 €

Apie prekę

„Jei norite sukurti geresnę ateitį, turite ieškoti paslapčių. O svarbiausia paslaptis ta, kad vis dar yra neatrastų horizontų ir neištirtų sričių, galinčių pakeisti žmonijos ateitį!" – tokią žinią mums skelbia žymus verslininkas ir investuotojas, „PayPal" įkūrėjas Peteris Thielas.


Savo knygoje „Nuo nulio iki vieneto" autorius kartu su jaunesniuoju kolega Blake'u Mastersu dalijasi mintimis, kas svarbiausia kuriant naują, inovatyvų ir vertingą verslą. Versle,
kaip ir gyvenime, dviratis negali būti išrastas antrą kartą. Kitas Billas Gatesasnesukurs operacinės sistemos, o kitas Markas Zuckerbergas nesugalvos socialinio tinklo. Nėra prasmės daryti tai, ką moka ir daro kiti. Susižavėjus svetima sėkme, kyla impulsas daryti tą patį, tik geriau. Tačiau taip gimsta tik netvari konkurencija. Tik kurdami kažką naujo mes iš nulio tampame vienetu, t. y. iš nieko – kažkuo.

Knygos „Nuo nulio iki vieneto" autoriai įsitikinę, didžiausia pažanga slypi naujose technologijose, kurios nebūtinai turi sietis su informacinėmis technologijomis (kompiuterija). Nėra jokių priežasčių, kodėl negalėtų tobulėti ir kitos, Silicio slėniui nepriklausančios sritys. Pasaulį pakeisiančios inovacijos gali gimti bet kurioje pramonės ir verslo srityje, juk, gerai pagalvojus, „bet koks naujas, geresnis ir kūrybiškesnis procesas ir yra technologija".

Ši knyga nesuteiks sėkmės recepto, kaip kurti tokias technologijas – juk čia ir slypi paslaptis. Tačiau ji įkvėps mąstyti inovatyviau, kelti tinkamus klausimus tinkamu laiku, išmokti žvilgtelėti į ateitį, o svarbiausia – sėkmingai kurti ir valdyti įmonę, vadinamą startuoliu.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Nuo nulio iki vieneto/ Thiel P.

Nuo nulio iki vieneto/ Thiel P.

 

Startuolio užrašai, arba Kaip kuriama ateitis

Lietuvių k., Eugrimas, 2015 m., 200 p., iliust., kieti virš.

(Swedbank rekomenduoja)

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: