Teisės teorijos įvadas/ Baublys Linas ir kiti Padidinti

Teisės teorijos įvadas/ Baublys L. ir kiti

Panaudotas

2010 m., Lietuvių kalba, MES, 367 psl., kieti viršeliai.

 

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 2 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 2 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,20 €.


6,00 €

Apie prekę

Vadovėlis „Teisės teorijos įvadas“ skirtas supažindinti studentus su pagrindinėmis teisės teorijos kategorijomis ir padėti tvirtus pamatus tolesnėms teisės studijoms. Prolegomenų į šį dalyką lig šiol dar nebuvo išleista, todėl autorių kolektyvo parengtas vadovėlis gali tapti reikšminga novacija Lietuvoje. Be to, vadovėlis gali būti laikomas naudinga mokomąja medžiaga ne tik pradedantiems teisės studijas, bet ir kitų specialybių studentams.

Vadovėlio vertę lemia ir tai, kad jo autoriai yra daugelį metų šioje srityje mokslinį ir pedagoginį darbą dirbantys Lietuvos ir užsienio universitetų mokslininkai. Nepaisant to, kad vadovėlis skirtas supažindinti su teisės teorijos ir apskritai teisės studijų pradmenimis, jame nevengiama nagrinėti probleminių klausimų, atsakymai į kuriuos turėtų sudominti ir teisės mokslininkus, o tai gali išprovokuoti tolesnę mokslinę diskusiją.

„Teisės teorijos įvadas“ turėtų būti naudinga metodinė priemonė, pateikianti teisės studijų pradmenis, supažindinanti su teisės teorijos problemomis ir nurodanti tolesnių teisės studijų kryptis.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Teisės teorijos įvadas/ Baublys L. ir kiti

Teisės teorijos įvadas/ Baublys L. ir kiti

2010 m., Lietuvių kalba, MES, 367 psl., kieti viršeliai.

 

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: