Vaikas pokyčių kelyje / Asta Blandė, Eglė Gudelienė

  5,00 €
  Su PVM

  Lietuvių k., Šviesa, 2016 m., 140 p., mink. virš.

  Tėvystės žemėlapis.

  Būklė
  Kiekis
  Paskutinė prekė

    Duomenų apsauga

  Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

    Pristatymo informacija

  Pristatymas per 1-3 darbo dienas

    Grąžinimo taisyklės

  Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

  „Vaikas pokyčių kelyje" – pirmoji serijos knyga tėvams, auginantiems ikimokyklinio ir pradinio mokyklinio amžiaus vaikus.

  Skaitydami ją galėsite pasitikrinti, kaip balansuoja jūsų šeimos sūpuoklės, sužinosite, ką ir kaip daryti, kad vykstant įvairiems pokyčiams supimosi malonumas neblėstų. Taip pat turėsite galimybę augti – augti kartu su vaiku ir auginti save kaip mamą ar tėtį, turtėdami atrastomis ugdymo ir auklėjimo tiesomis.

  Autorės – šeimas konsultuojančios psichologės, sukaupusios didelę vertingą patirtį, kuria su skaitytojais ir dalijasi šioje knygoje. Pradėdamos nuo to, ką reiškią tapti tėvais, jos veda skaitytoją po svarbiausią vaikui ikimokyklinio amžiaus etapą bei aptaria su tuo susijusius klausimus. Tuomet kelionę tęsia nagrinėdamos visai šeimai reikšmingus pradinio mokyklinio amžiaus niuansus bei iššūkius. Na, o išsiskiria su skaitytojais palydėdamos juos paauglystės link.

  Knygoje gausu įvairių mokslinių tyrimų išvadų, beveik kiekviename puslapyje greta pagrindinio teksto skliaustuose pateikiamos svarbiausios rekomendacijos. Knygos pabaigoje pateikiamos svarbiausių rekomendacijų kortelės, kurias galima išsikirpti ir pasidėti matomoje vietoje, kad visada prisimintumėte pagrindines bendravimo su vaikais taisykles.

  „Tėvystės žemėlapis" – serija knygų tėvams, siekiantiems ne tik auginti vaikus, bet ir augti kartu su jais. Pradėdamos nuo pirmosios knygos autorės veda skaitytojus per ypatingą vaikystės šalį ir aprašo svarbiausius pokyčius, kuriuos tėvai patirs kartu su vaiku.

  Kitose šios serijos knygose bus tyrinėjamas svarbus paauglystės amžius ir tuo metu patiriami iššūkiai. Na, o viena iš knygų bus skirta aprašyti nelengvoms, bet įveikiamoms ir netikėtai atsiradusioms gyvenimo smegduobėms, kurias galbūt kartais susikuriame ir patys.

  1 Vienetas

  Specifiniai Kodai

  Panaudotas

  Atsiliepimai (0)

  Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.