Kita psichosomatikos pusė. PSY2.O mąstymas/ Filiajevas M., Bojeva L. Padidinti

Kita psichosomatikos pusė. PSY2.O mąstymas / Michailas Filiajevas, Lana Bojeva

Nauja prekė

Lietuvių k., Vitae Litera, 2021 m., 256 p., mink. virš.

Smulkiau

1 Vienetas

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 4 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 4 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,40 €.


13,00 €

Apie prekę

Ligos neatsiranda iš niekur nieko. Jų priežastimi tampa netikėtos, aštrios, stresinės situacijos. Po tokių įvykių kūne pradeda vykti neigiami pokyčiai: nuo gerklės uždegimo iki onkologijos.

Provokacinės psichoterapijos meistras ir psichosomatikos specialistas Michailas Filiajevas dirba su tokių netikėtų įvykių pasekmėmis. Jo priėmimuose vyksta neįprasti dalykai – žmonės atsikrato mirtinų ligų, randa pripažinimą ir meilę, visiškai keičia savo likimą.

Knyga „Kita psichosomatikos pusė. PSY2.O mąstymas“ parodys jums, kaip iš tikrųjų veikia psichosomatika, ir pakeis jūsų žinias apie ligų priežastis bei būdus jų atsikratyti. Išmoksite bendrauti su savo kūnu, savarankiškai įveikti sielos ir kūno skausmus, pašalinti įvairių negalavimų priežastis, galėsite teisingai naudoti sensacingą išgijimo mechanizmą bendrai savo gyvenimo kokybei atstatyti. Kiekvieno skyriaus pabaigoje rasite autorinius Michailo Filiajevo pratimus, kurie niekur anksčiau nebuvo publikuoti.

Būkite atsargūs, ši knyga gali sukelti revoliuciją jūsų sąmonėje ir pasukti gyvenimą 180 laipsnių!

„Skaitydama knygą daug ką sau pasižymėjau ir tuoj pat pabandžiau. Patyriau nuostabą suvokusi, jog tai, ką iki šiol vadindavau „kelione laiku", „vizualizacija", „pokalbiu su vidiniu vaiku" yra tam tikra „hipnozė". Tik ne ta, kurios metu perrašai kažkam visą savo turtą, o ta, kuri turi gydantį, terapinį poveikį kūno ir psichikos vienybei. Linkiu gero skaitymo, atradimų ir nuoširdaus pokalbio su savo kūnu ir jo pojūčiais."

JURGITA JURKUTĖ – ŠIRVAITĖ, TV laidų vedėja, aktorė

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Kita psichosomatikos pusė. PSY2.O mąstymas / Michailas Filiajevas, Lana Bojeva

Kita psichosomatikos pusė. PSY2.O mąstymas / Michailas Filiajevas, Lana Bojeva

Lietuvių k., Vitae Litera, 2021 m., 256 p., mink. virš.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: