Metų dovana Padidinti

Metų dovana/ Joan Chittister

Panaudotas

Lietuvių k., Katalikų pasaulis, 2016 m., 230 p., pusk. aplankas.

Gyvenimo rudens palaima

Smulkiau

1 Vienetas

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 2 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 2 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,20 €.


6,00 €

Apie prekę

Knygoje „Metų dovana: gyvenimo rudens palaima" aptariami psichologiniai senėjimo aspektai.

Gyvenimo ruduo yra ypatingas laikotarpis - galbūt pats ypatingiausias. Norint gražiai nugyventi šiuos metus, reikia giliai ir atidžiai pažvelgti į kiekvieną savo baimę ir viltį. Atėjo laikas atsikratyti fantazijų apie amžiną jaunystę ir baimės pasenti, reikia atrasti brandžių metų grožį. Atėjo laikas suprasti, kad šiems metams - aktyviems, kupiniems patirties ir smalsumo, socialiai svarbiems ir dvasiškai reikšmingiems - lemta būti gerais metais.

Gražios senatvės paslaptis - tai suvokimas, kad gyvenimo ruduo turi savo tikslą. Senatvė yra prasminga, nesvarbu, kaip gyvename, ką esame sukaupę. Kiekvienas gyvenimo etapas turi savo tikslą, ir paskutinio etapo tikslas nė kiek nenusileidžia ankstesniems. „Gerai nugyvento gyvenimo vakaras, - rašė prancūzų moralistas Joubert'as, - įžiebia žibintus." Brandūs metai nušviečia ne tik mus, bet ir mūsų artimuosius. Turime dėl to pasistengti. Tiesą sakant, vėlyvieji gyvenimo metai yra vieni geriausių ir reikšmingiausių. Tik svarbu suprasti, kodėl.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Metų dovana/ Joan Chittister

Metų dovana/ Joan Chittister

Lietuvių k., Katalikų pasaulis, 2016 m., 230 p., pusk. aplankas.

Gyvenimo rudens palaima

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: