Penkios meilės kalbos/ Chapman G. Padidinti

Penkios meilės kalbos/ Chapman G.

Nauja prekė

Lietuvių k., Alma littera, 2018 m., 192 p., pusk. virš.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 1 premijos tašką. Jūsų krepšelis bus 1 premijos tašką kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,10 €.


5,00 €

Apie prekę

   Įsimylėti nesunku – dažnai patraukia išvaizda ar pirmas pokalbis. Tikrasis iššūkis – išsaugoti meilę ir jos gyvybingumą nepaisant rutinos, kasdienybės nuobodulio, konfliktų ir partnerio reikalavimų. Gary Chapman teigia, kad tai įmanoma išmokus antrosios pusės meilės kalbą – tai pagrindinė jo knygos „Penkios meilės kalbos“ tema.

   Visi žmonės yra skirtingi, todėl skirtingai suvokia ir tai, kas yra meilė. Vieniems meilės aktas – išdžiaustyti skalbiniai, kitiems – saldūs žodžiai, dar kitiems – fizinis kūno artumas. Anot Gary Chapman, žmonių pasaulyje yra penkios meilės kalbos – tai dovanos, kartu praleistas laikas, meilūs palaikymo žodžiai, pagalba buityje ir fizinis kontaktas. Nė viena iš šių kalbų nėra vertingesnė už kitą – jos visos vienodai perteikia kilniausią jausmą.

   Bėda tad, kad nuolat „byloti“ visomis meilės kalbomis – žmogui per sunki užduotis. Tai išvargina, o toks „kalbėjimas“ gali pasidaryti nenatūralus ir suvaidintas. Todėl knygoje „Penkios meilės kalbos“ Gary Chapman teigia, jog kiekvienas iš mūsų turi vieną pagrindinę ir vieną pagalbinę meilės kalbas. Norėdami suprasti, kuria iš jų kalba mūsų partneris, turime atidžiai stebėti jo elgesį – kaip jis išreiškia meilę ir ko tikisi pats. Suvokimas, kad visi žmonės skirtingai supranta meilės išraišką, leis išsaugoti stiprius jausmus net prabėgus daugeliui metų.

   „Penkios meilės kalbos“ – tarsi užsienio kalbos gramatikos vadovėlis. Pasitelkdamas lingvistiką kaip pavyzdį, Gary Chapman moko, kad meilės, kaip ir kalbos, turi būti mokomasi. Žmonijos gyvenimo variklis yra noras būti mylimam, todėl kiekvienas iš mūsų tikisi, kad meilė bus išreikšta jam suprantamais žodžiais ar veiksmais.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Penkios meilės kalbos/ Chapman G.

Penkios meilės kalbos/ Chapman G.

Lietuvių k., Alma littera, 2018 m., 192 p., pusk. virš.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: