Kaip sužinoti ir pakeisti likimą/ Michail Litvak Padidinti

Kaip sužinoti ir pakeisti likimą/ Litvak M.

Panaudotas

Lietuvių k., Luceo, 2019 m., 384 p., mink. virš.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 2 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 2 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,20 €.


6,00 €

Apie prekę

"Mums skirta tapti karaliais ir karalienėmis, bet dėl netinkamo auklėjimo mes įsineriame į varlės odą ir prasikankiname visą gyvenimą.“

Taip kalba šios knygos autorius žinomas rusų psichoterapeutas, seminarų vedėjas ir rašytojas Michailas Litvakas. Michailas Litvakas yra sukūręs veiksmingą metodiką, kuri padeda jo klientams ir pacientams perrašyti savo gyvenimo scenarijų, ištaisyti jame esančias klaidas ir realizuoti tas galimybes, kurios duotos kiekvienam žmogui nuo gimimo. Apie M. Litvako metodo veiksmingumą byloja dideli jo knygų tiražai ir gausus būrys jo seminarų klausytojų.

Šioje knygoje Michailas Litvakas pasakoja apie žmogaus asmenybės struktūrą ir apie psichologinius dėsnius, kurie formuoja jo likimą. Knygoje aprašytos žmogaus raidos pakopos nuo pat pirmųjų jo gyvenimo dienų ir atskleistos klaidos, kurias daro tėvai auklėdami vaikus. Taip pat autorius supažindina skaitytojus su pagrindiniais logikos, arba, taisyklingo mąstymo, principais ir dalijasi savo, kaip psichoterapeuto, patarimais, kaip elgtis sudėtingose gyvenimo situacijose.

„Žmonės gimsta genijai, paskui tampa talentingi, vėliau – gabūs, galop virsta vidutinybės, o kai jų asmenytbės susiformuoja, jau būna idiotai. Ir šitaip iki karsto lentos. Taip atsitinka todėl, kad tėvai neleidžia vystytis įgimtiems vaiko gabumams.“ - M. Litvak

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Kaip sužinoti ir pakeisti likimą/ Litvak M.

Kaip sužinoti ir pakeisti likimą/ Litvak M.

Lietuvių k., Luceo, 2019 m., 384 p., mink. virš.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: