Tyla. Introvertų galia pasaulyje, kuris nesiliauja kalbėjęs/ Cain Susan Padidinti

Tyla. Introvertų galia pasaulyje, kuris nesiliauja kalbėjęs

Panaudotas

Autorius: Cain S.

Lietuvių k., Aukso pieva, 2018 m., 412 p., pusk. aplankas.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 2 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 2 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,20 €.


6,00 €

Apie prekę

   Beveik pusė mūsų pažįstamų žmonių yra introvertai. Jie mieliau klauso, nei šneka, mieliau skaito, nei siaučia vakarėliuose, jie kuria naujoves, tačiau nemėgsta savęs viešinti, mieliau suka galvą vienumoje, nei pasineria į grupės idėjų kūrimo procesą. Nors juos neretai vadiname „tyliais“, kaip tik jiems turėtume būti dėkingi už daugelį nuostabiausių visuomenės laimėjimų.
Nemažai didžiausių mūsų idėjų, meno kūrinių, išradimų - ir evoliucijos teorija, ir Van Gogho saulėgrąžos, ir asmeniniai kompiuteriai - atsirado tylių ir intelektualių žmonių, mokančių įsiklausyti į savo vidinį pasaulį ir iškelti jame glūdinčius turtus, pastangomis. Be introvertų pasaulyje nebūtų: reliatyvumo teorijos, Chopino noktiurnų, Prousto "Prarasto laiko beieškant", Piterio Peno, filmo "Šindlerio sąrašas", Google, Hario Poterio ir kt.

Paremta kuo stropiausiai sukauptais tyrinėjimų duomenimis, persmelkta nepaprastos įžvalgos, be galo įdomi skaityti, "Tyla" yra nepakeičiamas šaltinis kiekvienam, kas nori suprasti introvertiškosios žmonijos dalies reikmes SUSAN CAIN − knygos, žaibiškai tapusios The New York Times skaitomiausiu leidiniu, jau išverstu į trisdešimt kalbų, autorė. Jos mintys apie introversiją ir drovumą pasirodė The New York Times, The New Yorker, O, The Oprah Magazine; Time.com ir PsychologyToday.com. Introversijos temomis S. Cain kalbėjo Microsoft, Google, JAV iždo darbuotojams ir konferencijoje TED 2012, kurią internete pažiūrėjo 3 milijonai žiūrovų. Susan Cain pasirodė per televiziją, radiją, tokiose laidose ir programose kaip CBS This Morning, NPR All Things Considered, NPR Diane Rehm. Su jos knyga supažindino Time, The Atlantic, Wired, Fast Company, Real Simple, Fortune, Forbes, USA Today, The Washington Post, CNN, Slate.com, daugelis kitų leidinių ir internetinių svetainių. „Susan Cain "Tyloje" įteisina ir net išaukština nišą, aprėpiančią pusę žmonijos.“ GUY KAWASAKI

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Tyla. Introvertų galia pasaulyje, kuris nesiliauja kalbėjęs

Tyla. Introvertų galia pasaulyje, kuris nesiliauja kalbėjęs

Autorius: Cain S.

Lietuvių k., Aukso pieva, 2018 m., 412 p., pusk. aplankas.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: