Kaip pasitelkus pasąmonės galias įveikti nerimą ir baimę Padidinti

Kaip pasitelkus pasąmonės galias įveikti nerimą ir baimę/ Murphy J.

Panaudotas


Lietuvių k., Alma littera, 2008 m., 224 p., mink. virš.

Smulkiau

1 Vienetas

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 1 premijos tašką. Jūsų krepšelis bus 1 premijos tašką kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,10 €.


3,90 €

Apie prekę

Ar yra žmogus, nežinantis ką reiškia nerimas ir baimė?

Ar būna nelaimių ir nesėkmių, neskatinančių negatyvios vaizduotės paveikslų, neprimenančių, kad pavojai tyko bet kur aplink?

Ar nesame patyrę gyvenimo džiaugsmo stokos, nusivylimo, nusisukusios sėkmės šešėlių?

Viskas taip pažįstama ir pernelyg žmogiška...

Šioje knygoje dr. Dž. Merfis moko, kaip pasitelkus maldą ir meditaciją atskleisti savo galią nepalūžti iškilusių nelaimių akivaizdoje, kaip įveikti depresiją, kuri paprastai šias nelaimes lydi. Kaip ir visuose savo raštuose, šioje knygoje dr. Dž. Merfis pataria melstis ir medituoti, nes maldos ir meditacijos galia jau seniai įrodyta.

Šioje knygoje pamokslininkas atsigręžia į psalmes, kaip nuostabų įkvėpimo bei galios, kuri gali padėti įveikti nerimą ir baimę, šaltinį. Psalmyne rasite fragmentų kiekvienai savo psichologinei būsenai – nuo giliausio nusiminimo iki egzaltacijos viršūnių.

„Nerimas jus apima dėl to, kad jūsų sąmonė susitaiko su nepalankiomis aplinkybėmis. Nerimastingas protas sutrikęs, suskilęs, jis nuolat beprasmiškai galvoja apie daugybę neteisingų dalykų. Jūsų bėda yra Jūsų sąmonė. Galvokite apie harmoniją, taiką, grožį, teisingą veiklą, meilę ir supratimą. Neigiamas mintis galėtumėte pakeisti teigiamomis.“

J. Murphy

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Kaip pasitelkus pasąmonės galias įveikti nerimą ir baimę/ Murphy J.

Kaip pasitelkus pasąmonės galias įveikti nerimą ir baimę/ Murphy J.


Lietuvių k., Alma littera, 2008 m., 224 p., mink. virš.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: