Neištikimybė nėra banali Padidinti

Neištikimybė nėra banali/ Dalpé Y.

Panaudotas


Profesionalus ir jautrus žvilgsnis į poros santykius

Lietuvių k., Baltos lankos, 2017 m., 282 p., pusk. aplankas.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 1 premijos tašką. Jūsų krepšelis bus 1 premijos tašką kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,10 €.


4,50 €

Apie prekę

„Neištikimybė nėra banali“ – tai knyga apie poros ir kiekvieno žmogaus intymumą. 


Kartais manoma, kad neištikimybė – tik žaidimas, tačiau ji gali virsti drama ir išardyti porą ar net šeimą. Kita vertus, pripažinkime, nesantuokiniai ryšiai mus skatina pasinerti į svajones. Jie mus nukelia į fantazijų ir laisvės pasaulį, kuriame galime užsimiršti.

Kas išdrįsta nepaklusti normai – sulaužyti ištikimybę – ir kodėl? Ką daryti, kai dėl neištikimybės santuoką ištinka krizė? Kaip suvokti svetimavimą? Kuo skiriasi vyrų ir moterų libido? Kaip patirti visą santuokos intymumą? Kokiomis aplinkybėmis reikėtų palikti sutuoktinį? Remdamasis savo teorinėmis žiniomis ir klinikinio darbo patirtimi, Yves’as Dalpé mums pateikia išskirtinį kūrinį. Jis įrodo, kad seksologija, palankiai vertinanti papročių laisvėjimą, gali puikiai derėti su psichologija, kuri didelę reikšmę teikia žmonių gebėjimui atsakingai ir pagarbiai mylėti.

Yves’as Dalpé (Yves Dalpé) – Kvebeke (Kanada) dirbantis psichologas ir klinikinis seksologas. San Francisko Žmonių seksualumo tyrimų institute jis gavo seksologijos daktaro laipsnį. Yves’as Dalpé yra Kvebeko psichologų sąjungos, Seksualumo mokslinių tyrimų draugijos (Society for the Scientific Study of Sexuality) ir Amerikos psichoterapijos asociacijos (American Group Psychotherapy Association) narys. Jau keletą metų jis skaito paskaitas apie poros santykius ir meilę.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Neištikimybė nėra banali/ Dalpé Y.

Neištikimybė nėra banali/ Dalpé Y.


Profesionalus ir jautrus žvilgsnis į poros santykius

Lietuvių k., Baltos lankos, 2017 m., 282 p., pusk. aplankas.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: