Jūsų vidinis laikrodis/ Suhas Kshirsagar Padidinti

Jūsų vidinis laikrodis/ Suhas G. Kshirsagar

Nauja prekė

Lietuvių k., Alma littera, 2018 m., 256 p., pusk. aplankas.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 2 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 2 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,20 €.


6,00 €

Apie prekę

Jeigu ieškote sveiko ir darnaus gyvenimo recepto – jis jūsų rankose.

   Nuolatinė įtampa, prastas miegas, nuovargis, antsvorio grėsmė – tai pažįstama daugeliui mūsų, tačiau ar kada mėginote prastos savijautos priežasčių ieškoti... netinkamoje dienotvarkėje? Norint pakeisti senus įpročius, atsikratyti įtampos, numesti svorio ar geriau išsimiegoti nereikia iš esmės savęs keisti. Įsiklausykite į organizmo siunčiamus signalus ir suprasite, kaip veikia jūsų biologinis laikrodis, – štai ką žada ajurvedos išmintį ir didžiulę gydymo patirtį sukaupęs knygos autorius.
   Knygoje, remiantis senovės Indijos medicinos praktika ir šiuolaikiniu mokslu, atskleidžiama, kokią didžiulę įtaką paros ritmas turi sveikatai ir kodėl jo laikydamiesi atrandame visaverčio gyvenimo raktą.
   Kad suprastumėte, kaip tai veikia, ir įsitikintumėte paros ritmo laikymosi teikiama nauda, dr. Suhas G. Kshirsagaras pateikia mokslinių tyrimų rezultatais pagrįstas išvadas ir tikras istorijas iš savo praktikos. Autorius pataria, kaip nusistatyti savo kūno tipą, ir siūlo programą, kuri padės pertvarkyti dienos ritmą ir pakeisti gyvenimą.
   Tai pokyčių knyga, su kuria žengsite į lengvą kasdienybę.

   „Pasakykite, kokia jūsų kasdienė rutina, ir pasakysiu, kaip jaučiatės. Pasakykite, kada valgote, ir pasakysiu, ar jums lengva, ar sunku išlaikyti savo svorį. Pasakykite, kada mankštinatės, ir pasakysiu, ar stiprinate savo organizmą, ar jį tik alinate. Pasakykite, kada vakare išjungiate televizorių ar kompiuterį, ir pasakysiu, ar jautrus esate stresui. Pasakykite, kada užmiegate, ir pasakysiu, ar jums reikia po pietų kavos, ar baigiantis ilgai dienai šaukiate ant tų, kuriuos mylite, nors ketinote būti kantrus. Ar tai skamba kaip magija? Ne. Vis daugiau mokslinių tyrimų rezultatų rodo, kaip glaudžiai mūsų kūnas susijęs su šviesos ir tamsos kaita.“ Dr. Suhas G. Kshirsagaras.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Jūsų vidinis laikrodis/ Suhas G. Kshirsagar

Jūsų vidinis laikrodis/ Suhas G. Kshirsagar

Lietuvių k., Alma littera, 2018 m., 256 p., pusk. aplankas.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: