Maži kasdieniai stebuklai/ Dyer Wayne W. Padidinti

Maži kasdieniai stebuklai/ Wayne W. Dyer

Panaudotas

Lietuvių k., Dajalita, 2004 m., 304 p., pusk. aplankas.

(Vietomis pabraukta pieštuku)

Smulkiau

1 Vienetas

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 1 premijos tašką. Jūsų krepšelis bus 1 premijos tašką kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,10 €.


3,40 €

Apie prekę

   Šioje įkvepiančioje knygoje autorius atskleidžia septynis prasmingo gyvenimo aspektus, kurių pagalba kasdienybėjė kuriami stebuklai.
   Pagerėjusi sveikata, asmeninė bei finansinė gerovė ir meilės kupini santykiai su žmonėmis, tikėjimas stebuklais globaliniame lygyje - tai šios knygos temos. Autorius teigia, kad stebuklai visiems prieinami - juos kuria mūsų mintys.
  Pirmoji šios knygos dalis pasakoja apie tai, kaip perkelti save į nematomą pasaulį. Čia jūs išmoksite pasitelkti savo protą ir paruošti dirvą stebuklų kūrimui aukštesnėje suvokimo stadijoje. Kai išmoksite persikelti į kitą suvokimo lygmenį, išmoksite panaudoti stebuklus kuriantį protą ir mintis. Su pagarba stebėsite, kaip jūsų pasaulyje viskas randa savo vietą. Antroje knygos dalyje susitelkiama į praktiką, kuriai sąmoningai įsipareigojate. Ji atskleis stebuklų veikimo galią ir padės kasdienybėje pasiekti aukštesnio lygio pusiausvyrą. Antrosios dalies skyriuose rasite konkrečių pasiūlymų, kaip kasdienybėje galima kurti stebuklus.
 
Jūs kuriate stebuklų pasaulį, nuspręsdami pasitelkti dievišką, stebuklingą savo protą. Jis glūdi kiekviename iš mūsų. Jis neatsiejamas nuo mūsų visų. Jeigu šitaip stebuklingai žvelgsite į pasaulį, stebuklingą jį ir sukursite. Šis mąstymas - ne koks miražas. Jis tikras. Jis jumyse, vienintelėje erdvėje, kurioje galite gyenti. Štai ką kalba Jehova pranašo lūpomis: "Jeigu aš esu čia, tai visi yra čia. Jeigu manęs nėra čia, tai nieko nėra." Taip ir jūs esate šio pasaulio stebuklų pradžia ir pabaiga.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Maži kasdieniai stebuklai/ Wayne W. Dyer

Maži kasdieniai stebuklai/ Wayne W. Dyer

Lietuvių k., Dajalita, 2004 m., 304 p., pusk. aplankas.

(Vietomis pabraukta pieštuku)

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: