Australijos deimantai. Antra knyga/ Colley J., Roe P., Lindsay Y. Padidinti

Australijos deimantai. Antra knyga/ Colley J., Roe P., Lindsay Y.

Panaudotas

Lietuvių k., Svajonių knygos, 2019 m., 177 p., mink. virš.

Šilkas.

Smulkiau

1 Vienetas

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.


2,50 €

Apie prekę

Dviejų knygų serija Australijos deimantai. Antra knyga

Jan Colley. Vienintelė moteris
Ar pavyks Danielei Hamond sukurti papuošalą iš vieno brangiausių pasaulio deimantų? Brangakmenių agentas Kvinas Everardas nepasibodi pasitelkti šantažo, kad priverstų Danę imtis šio darbo. Ji – vienintelė to verta dizainerė ir... vienintelė moteris, kurios jam išties reikia. Įtikinęs ją darbuotis savo nuošaliame name, Kvinas netrunka pasinaudoti savo vyriškais kerais. Bet ar tai nesužlugdys kruopščiai suregzto plano?

Paula Roe. Meilios intrigos
Džeikas Vonsas – žavingas kompanijos įsibrovėlis, pats nelabasis prabangiu kostiumu. Kai Džeiko taikinyje atsiduria turtingiausi Australijos deimantų prekiautojai Blekstounai, Holė Makleod tampa jo padėjėja ir... šnipe. Ir kaip nustemba mergina, sužinojusi, kad pavojingai seksualus viršininkas yra seniai dingęs Blekstounų turtų paveldėtojas. Bet Džeikas pasielgia dar keisčiau – trokšdamas išsaugoti savo naująją kompaniją pasiperša... iš išskaičiavimo... jai!  

Yvonne Lindsay. Deimantinė imperija
Po kadaise drauge praleistos nakties Metas Hamondas taip ir nepamiršo Reičelės Kinkeid. Žuvus žmonai, keista likimo užgaida Reičelė tampa jo sūnaus aukle. Naktys po vienu stogu kankina jį lygiai taip pat kaip ir troškimas sužlugdyti deimantinę Blekstounų imperiją. Milijardierius visada gaudavo ko panorėjęs. Tik ko jis geidžia šį kartą – saldaus keršto ar švelnios Reičelės meilės?

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Australijos deimantai. Antra knyga/ Colley J., Roe P., Lindsay Y.

Australijos deimantai. Antra knyga/ Colley J., Roe P., Lindsay Y.

Lietuvių k., Svajonių knygos, 2019 m., 177 p., mink. virš.

Šilkas.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: