Jūs irgi taip manėte? / Walter Kramer, Gotz Trenkler

  5,00 €
  Su PVM

  Lietuvių k., Tyto alba, 2002 m., 354 p., mink. virš.

  Būklė
  Kiekis
  Paskutinė prekė

    Duomenų apsauga

  Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

    Pristatymo informacija

  Pristatymas per 1-3 darbo dienas

    Grąžinimo taisyklės

  Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

  Mūsų polinkis klysti nepriklauso nuo intelekto koeficiento. Neklysta tik tas, kuris išvis negalvoja. Šią knygą sudaro 400 straipsnių, kurių kiekvienas skirtas kokiai nors klaidingai nuomonei (prietarui, nesusipratimui, nelogiškai išvadai). Tą klaidą autoriai čia pat argumentuotai paneigia, nevengdami ir pašmaikštauti.

  Straipsnių tematika labai įvairi, bet ypač daug vietos skiriama ekonomikai, medicinai, įvairių dalykų tikimybei.

  Skaitytojas stebėsis, nespecialistas apstulbs pamatęs, kiek daug klaidų, nepagrįstų įsitikinimų ir šiuolaikinių mitų netobulose mūsų žiniose surado vokiečių profesoriai. Knyga lengvai skaitoma, sąmojinga, kupina paradoksų – ji pravers kiekvienam, kuris nori pasipuikuoti televizijos žaidime ar kompanijoje. Šis rinkinys turės būti lentynoje po ranka, lengvai pasiekiamas, kilus diskusijai su tais, kurie kategoriškai tvirtins, jog: „vedę vyrai ilgiau gyvena“, „drambliai bijo pelių“, „plaukai auga ir po mirties“, bakterijos kenkia sveikatai“, „buliai nepakenčia raudonos spalvos“, „dieta lieknina“, „daug prakaituojančiam reikia daug druskos“, „Kanarų salos taip pavadintos dėl kanarėlių“, „rudi kiaušiniai maistingesni už baltus“, „negalima palikti maisto produktų atidarytoje konservų skardinėje“, „kupranugariai kuproje kaupia vandenį“, „pajutęs pavojų, strutis slepia galvą smėlyje“ ir t. t.).

  Savaime suprantama, kai kurios pateikiamos „klaidos“ žinovams sukels atlaidžią šypseną. Joks ekonomistas nemanys, kad toje pačioje rinkoje parduotų ir nupirktų prekių kiekiai galėtų būti skirtingi (kiekvienas pardavimas sykiu yra ir pirkimas), joks teisininkas netvirtins, kad tik rašytinė sutartis turi teisinę galią, joks biologas neįtikinės, kad visos bakterijos kenksmingos. Bet nespecialistai dažnai vis dar tiki tuo, ką specialistai jau seniai yra paneigę.

  1 Vienetas

  Specifiniai Kodai

  Panaudotas

  Atsiliepimai (0)

  Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.