• −10%
Michail Zygar / Imperija turi mirti
  • Michail Zygar / Imperija turi mirti

Imperija turi mirti / Michail Zygar

10,00 €
9,00 €Sutaupote 10%
Su PVM
Lietuvių k., Kitos knygos, 2020 m., 568 p., kieti virš.
Būklė
Kiekis
Paskutinė prekė

  Duomenų apsauga

Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

  Pristatymo informacija

Pristatymas per 1-3 darbo dienas

  Grąžinimo taisyklės

Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

Remiantis imperatoriaus ir kitų istorinių asmenybių laiškais, memuarais ir biografijomis pasakojama, kas vyko Rusijoje prieš 1905 m. revoliuciją ir kaip pribrendo 1917-ųjų Spalio perversmas. Istorija atsiskleidžia tarsi matant įvykius dalyvių akimis – niekas iš jų dar nežino, kas nutiks. Koks buvo L. Tolstojaus vaidmuo ir ką mąstė strategas A. Kerenskis? Kas tuo metu darė įtaką Nikolajaus II sprendimams? Kaip konkuravo imperatorienės Aleksandra ir Marija? Kokios pozicijos laikėsi baleto impresarijus S. Diagilevas ir ką lemiamą akimirką kalbėjo L. Trockis? Kas vyko procesų, kurių fasadinė pusė visiems žinoma, užkulisiuose?

Michailas Zygaras (gim. 1981)  – nepriklausomas žurnalistas, karo reporteris, režisierius, 2010–2015 m. dirbo opozicinio TV kanalo „Dožd‘“ vyriausiuoju redaktoriumi. Pagal V. Putinui artimos aplinkos liudijimus parašė knygą „Visa Kremliaus kariauna“, ji išversta į 10 kalbų. Komitetas žurnalistams ginti (CPJ) 2014 m. M. Zygarui skyrė Tarptautinį spaudos laisvės apdovanojimą (International Press Freedom Award).

Neprisimenu nė vienos knygos – nei rusų, nei užsienio autoriaus, – kuri taip visapusiškai, taikliai ir stipriai pristatytų lemtingų istorijos įvykių esmę. Juose dalyvavę žmonės parodomi kaip gyvi – kartais norėdavosi sušukti: „Ne, nereikia! Tai klaida, jūs žlugdote Rusiją!“

Vladimir Pozner, knygų autorius, žurnalistas

Nešališka, pasverta ir nenuobodu – būtent tokį istorijos pateikimą labiausiai mėgstu. Tai retas derinys.

Grigorij Čchartišvili (Boris Akunin), knygos „Rašytojas ir savižudybė“ autorius
1 Vienetas

Specifiniai Kodai

Nauja prekė

Atsiliepimai (0)

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.