Nauja Colin Woodard / Piratų respublika Padidinti

Colin Woodard / Piratų respublika

Panaudotas

Lietuvių k., Briedis, 2021 m., 408 p., kieti virš.

Smulkiau

1 Vienetas

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 2 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 2 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,20 €.


8,00 €

Apie prekę

Amerikiečių žurnalistas ir rašytojas Colinas Woodardas pateikia dar negirdėtą ir tikrais faktais pagrįstą pasakojimą „Piratų Respublika.

Neįtikėtina Karibų piratų istorija“ apie Karibų jūros piratų gaują, kurios priešinimasis imperialistinei valdžiai paskatino sukilimą visame pasaulyje įsikūrusiose kolonijose. XVIII a. pradžioje Karibuose viešpatavo tokie garsūs piratų kapitonai kaip Juodabarzdis, Bellamy’is Juodasis Semas ir Charlesas Vane’as. Drauge su kitais piratais – buvusiais jūrininkais, sutarčių susaistytais tarnais bei pabėgusiais vergais – ši Skrajojanti gauja Bahamose įvedė šiurkščią, bet išskirtinę demokratiją. Piratai sugebėjo uždaryti prekybos kelius, atkirsti Europą nuo jos kolonijų Naujajame Pasaulyje ir sukurti tokią laisvės zoną, kurioje tarnai buvo laisvi, juodaodžiai galėjo būti lygiateisiai piliečiai, o lyderiai buvo renkami arba nuverčiami balsuojant. Nors piratavimo aukso amžius truko vos dešimt metų, trumpą šlovės laikotarpį piratų respublika buvo išties sėkminga.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Colin Woodard / Piratų respublika

Colin Woodard / Piratų respublika

Lietuvių k., Briedis, 2021 m., 408 p., kieti virš.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: