Kai laisvės rytas aušo/ Aleknavičius Bernardas Padidinti

Kai laisvės rytas aušo/ Aleknavičius Bernardas

Nauja prekė

2002 m.,

Lietuvių k.,

"Krašto apsaugos ministerija", 187 psl., minkšt. virš.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 2 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 2 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,20 €.


7,24 €

Apie prekę

Bernardo Aleknavičiaus fotoapybraiža "Kai laisvės rytas aušo" skirta Lietuvos nepriklausomybės, Lietuvos kariuomenės atkūrimo 85-osioms ir Klaipėdos krašto sukilimo 80-osioms metinėms. Jau dešimtąją šio autoriaus knygą ir pirmąjį tokio žanro leidinį tūkstančio egzempliorių tiražu savo lėšomis išleido Krašto apsaugos ministerija. 
"Jaunutei Lietuvos kariuomenei 1918-1920 metų Nepriklausomybės kovos buvo ne tik išbandymo, bet ir didvyriškumo metai. Klumpėti ir sermėgėti vyrai, susirinkę iš įvairių regionų, šiek tiek apmokyti, kovose su priešais rodė nepakartojamą didvyriškumą. Kraštas, pakilęs į laisvės kovą, nugalėjo kelis kartus pajėgesnes bolševikų jėgas, nustumdamas priešą už Dauguvos, prie Radviliškio sutriuškino gerai ginkluotus bermontininkus, sumaniai kovėsi su lenkų legionieriais prie Širvintų ir Giedraičių. Be Lietuvos kariuomenės pajėgų neapsiėjo ir 1923 metų Klaipėdos krašto sukilimas. Ištiesta pagalbos ranka mažalietuviams davė vaisius ir Lietuva tapo jūrine valstybe. 
Šis leidinys - fotoapybraiža - Zanavykų krašto, įsiterpusio tarp Nemuno ir Šešupės, pilietiškumo atspindys, kaip reikia mylėti ir ginti savo Tėvynę", - rašė pulkininkas Jonas Gečas, krašto apsaugos viceministras. 

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Kai laisvės rytas aušo/ Aleknavičius Bernardas

Kai laisvės rytas aušo/ Aleknavičius Bernardas

2002 m.,

Lietuvių k.,

"Krašto apsaugos ministerija", 187 psl., minkšt. virš.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: