• Nauja

Žmogus aukštoje pilyje / Philip K. Dick

9,00 €
Su PVM

Lietuvių k., Kitos knygos, 2021 m., 304 p., kieti virš.

Būklė
Kiekis
Paskutinė prekė

  Duomenų apsauga

Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

  Pristatymo informacija

Pristatymas per 1-3 darbo dienas

  Grąžinimo taisyklės

Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

Romanas pelnė Hugo apdovanojimą.

„Žmogus aukštoje pilyje" – alternatyviosios istorijos klasika. Tai romanas, įvertintas Hugo premija – pagrindiniu fantastinės literatūros apdovanojimu. Knygoje sukurta netikėta Antrojo pasaulinio karo baigties vizija primena šiurpų, bet žmonijos protą iš miego žadinantį sapną.

1962-ieji, Antrąjį pasaulinį karą laimėjo Vokietija ir jos sąjungininkė Japonija. Šalys nugalėtojos pasidalina Ameriką ir įveda rasistinį režimą. Saujelė likusių gyvų žydų dangstosi fiktyviais vardais, o Reicho kontržvalgybos kapitonas, apsimetęs švedų verslininku, atvyksta į japonų valdomą San Fransiską įspėti sąjungininkų dėl ruošiamo branduolinio smūgio. Tuo tarpu miestiečiai kliaujasi burtais iš „Permainų knygos" nerimaudami dėl ateities. Šiame kafkiškame pasaulyje atsiranda dar ir žmogus, prisistatantis kaip Aukštos Pilies – įtvirtintos būstinės kalnuose – gyventojas, kuris sukuria fantastinį romaną apie tai, kaip Vokietija pralaimėjo karą. Tik ar jam pavyks perrašyti istoriją pakreipus įvykius kita linkme?

Philipas K. Dickas (1928–1982) – pirmasis mokslinės fantastikos autorius, kurio kūryba įtraukta į prestižinę klasikos seriją „Amerikos biblioteka" (Library of America). Daugelis jo romanų ekranizuoti, pagal knygą „Žmogus aukštoje pilyje" sukurtas serialas.

1 Vienetas

Specifiniai Kodai

Nauja prekė

Atsiliepimai (0)

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.