Abajaus kelias. I–IV tomai / Muchtar Auezov

  24,00 €
  Su PVM

  Lietuvių k., Žara, 2022 m., 1536 p., kieti virš.

  Būklė
  Kiekis
  Paskutinė prekė

    Duomenų apsauga

  Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

    Pristatymo informacija

  Pristatymas per 1-3 darbo dienas

    Grąžinimo taisyklės

  Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

  „Abajaus kelias" – tai romanas epopėja apie kazachų poetą ir mąstytoją, rašytinės literatūros pradininką Abajų Kunanbajuly (1845–1904). Romanas yra ne tik apie kūrėją ir žmogų Abajų, bet kartu ir puiki klajoklių tautos sudėtingo gyvenimo būdo, įvykių, įpročių ir papročių mozaika, atstojanti geriausius to regiono tautų istorijos vadovėlius.

  Tai naujas patikslintas 1950 ir 1960 metais leistos kazachų epopėjos lietuviškas leidimas, iliustruotas kazachų dailininko Eugenijaus Sidrokino iliustracijomis, sukurtomis apie 1971–1972 metus. Dailininkas Eugenijus Sidorkinas kurė laiką gyveno ir kūrė Liertuvoje.

  Muchtaras Auezovas (1897–1961) – kazachų rašytojas, dramaturgas, mokslininkas. Nors kaip mokslininkas buvo persekiotas „Už grubias politines Kazachų kalbos ir literatūros instituto klaidas", pašalintas iš darbo universitete už „buržuazines nacionalistines klaidas" bei kurį laiką slapstėsi nuo arešto, bet politinis persekiojimas nesukliudė pelnyti aukščiausius šalies literatūrinius apdovanojimus: už epopėjos „Abajaus kelias" I–II dalis – 1949 metais, o už III–IV dalis – 1959 metais.

  1 Vienetas

  Specifiniai Kodai

  Nauja prekė

  Atsiliepimai (0)

  Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.