• −10%

Sala / Aldous Huxley

15,00 €
13,50 €Sutaupote 10%
Su PVM

Lietuvių k., Lietuvos rašytojų sąjungos l-kla, 2007 m., 381 p., kieti virš.

Būklė
Kiekis
Paskutinė prekė

  Duomenų apsauga

Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

  Pristatymo informacija

Pristatymas per 1-3 darbo dienas

  Grąžinimo taisyklės

Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

„Saloje“, paskutiniame autoriaus romane, pasakojama apie vieną Ramiojo vandenyno salų, kurioje jau 120 metų klesti taika bei ramybė. Tačiau, kaip ir reikėjo tikėtis, sala sulaukia ją supančio pasaulio pavydo ir priešiškumo. Ruošiamas sąmokslas ją užimti.

Tačiau pagrindinis jo vykdytojas, žurnalistas Vilas Farnabis, pagyvenęs tarp salos žmonių, yra priverstas naujai pažvelgti į pasaulį.

Aldous Huxley (Oldosas Hakslis) – XX a. pirmoje pusėje gyvenęs humanistinių pacifistinių pažiūrų rašytojas, kritikas, filosofas. Savo kūrybą pradėjęs nuo satyrinių kūrinių apie britų menininkų gyvenimą vėliau susidomėjo dvasiniais klausimais ir pasinėrė į svarstymus apie mokslo pažangą, žmogaus psichikos tyrimus ir filosofinį misticizmą. Iki pat gyvenimo pabaigos Huxley kai kurių akademinių sluoksnių buvo laikomas modernaus mąstymo lyderiu.

Per savo ilgą rašytojo karjerą Huxley išleido 47 knygas. Garsiojo britų rašytojo Anthony Burgesso žodžiais, Huxley „suteikė anglų romanui smegenis“. Jo knyga „Suvokimo durys“ [The Doors of Perception] įkvėpė grupės „The Doors“ pavadinimą. Paskatinti romano „Sala“, keli šimtai žmonių susibūrė į bendruomenę „Island Foundation“, esančią Kalifornijoje ir siekiančią gyventi pagal Aldous Huxley išgalvotos Palos kultūros principus. O toje pačioje Kalifornijoje įsikūrusiame Esaleno institute (tai alternatyvus nesiekiantis pelno humanitarinis centras, skirtas daugiadisciplinėms studijoms, kurių nesiūlo tradicinės aukštosios mokyklos) Huxley dėstytos paskaitos apie žmogaus galimybes atliko lemiamą vaidmenį Žmogaus galimybių judėjimo [Human Potential Movement] susiformavimui.

1 Vienetas

Specifiniai Kodai

Panaudotas

Atsiliepimai (0)

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.