Šešėlių burtai/ Roberts Nora Padidinti

Šešėlių burtai/ Nora Roberts

Panaudotas

Lietuvių k., Jotema, 2015 m., 368 p., puskiet. aplank.

(
O'Dvajerių trilogijos II knyga) 

Smulkiau

1 Vienetas

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 1 premijos tašką. Jūsų krepšelis bus 1 premijos tašką kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,10 €.


4,00 €

Apie prekę

  Sakalininko Konoro o‘Dvajerio namai – legendomis apipintoje Mėjo grafystėje, kur nuo seno gyveno jo protėviai. Čia ir jo sesers Branos namai, čia gyvena ir jo geriausi draugai...

Mira Kvin – artima tarytum sesuo. Konoras su Mira matosi beveik kasdien: tais pačiais takais Konoras veda turistus į iškylas su sakalais, o Mira lydi iškylautojų grupes ant žirgų, tad išraiškingos čigoniškos Miros akys ir deivės kūnas Konorui neatrodo kažkas nepaprasta.

O Mira labai puikiai žino, kad linksmo ir aistringo jaunuolio meilės guolis retai būna tuščias, tad po netikėto karšto jųdviejų bučinio atsiradus fiziniam artumui, mergina griežtai atsiriboja nuo rimtų jausmų. Konoras pirmas pajunta, kad jiems su Mira lemta būti kartu, tad jam tenka labai pasistengti – meile palenkti Miros širdį ir iš protėvių paveldėtomis magiškosiomis galiomis apsaugoti artimuosius nuo šimtmečių grėsmės.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Šešėlių burtai/ Nora Roberts

Šešėlių burtai/ Nora Roberts

Lietuvių k., Jotema, 2015 m., 368 p., puskiet. aplank.

(
O'Dvajerių trilogijos II knyga) 

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: