Pi gyvenimas/ Martel Y. Padidinti

Pi gyvenimas/ Yann Martel

Panaudotas

Lietuvių k., Jotema, 2004 m., 304 p., kieti virš., aplankas.

Smulkiau

1 Vienetas

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 1 premijos tašką. Jūsų krepšelis bus 1 premijos tašką kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,10 €.


5,00 €

Apie prekę

"Pi gyvenimas“ – tai ne sausa knyga, o išgyvenimų prisodrintas romanas, keliantis amžinųjų vertybių klausimą, bet podraug aktualus ir šiuolaikiškas. Nors tai ir bestseleris, tačiau jame nėra pigokų Holivudo scenarijaus elementų. J. Martelui daug artimesnė Europos literatūros tradicija. Rašytojas paliečia esminius žmogiškosios būties aspektus, bet visa pateikia žaismingai, su išmone, tarsi mėgintų išplėsti, o kartais transformuoti realybę.

Tragiškai nuskendus krovininiam laivui, žydro laukinio Ramiojo vandenyno paviršiuje lieka sūpuotis vieniša valtis. Šio laivelio įgula – hiena, zebras, orangutangas, 450 svarų karališkasis Bengalijos tigras ir Pi – šešiolikmetis indų berniukas. Štai ir paruošta scena vienam iš ypatingiausių pastarųjų dienų grižinės literatūros pavyzdžių.

Jano Martelo "Pi gyvenimas" – virsmų romanas, stulbinantis vaizduotės žaismas, ir sužavėsiantis, ir priblokšiantis skaitytoją. Tai istorijų pasakojimo triumfas, tai pasaka, kuri, pasak vieno iš veikėjų, gali priversti įtikėti Dievą. Ko dar skaitytojas begalėtų trokšti?

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Pi gyvenimas/ Yann Martel

Pi gyvenimas/ Yann Martel

Lietuvių k., Jotema, 2004 m., 304 p., kieti virš., aplankas.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: