Viešbutis Babilona/ Imogen Edwards-jones Padidinti

Viešbutis Babilonas/ Anonimas ir Imogen Edwards-Jones

Panaudotas

Lietuvių k., Jotema, 2008 m., 272 p., kieti virš.

Smulkiau

1 Vienetas

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 1 premijos tašką. Jūsų krepšelis bus 1 premijos tašką kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,10 €.


3,40 €

Apie prekę

                     Prabangaus viešbučio ekstravagancija ir chaosas 

   Ilgametis vieno iš garsiausių pasaulio viešbučių darbuotojas leidžia skaitytojui ištisą parą stebėti prabangaus viešbučio gyvenimą, nuo pašalinių akių pridengtą subtiliu ženklu NETRUKDYTI. Knygoje stulbinamai atvirai ir šmaikščiai atskleidžiamos paslaugų industrijos, kur pinigai iš tikrųjų daug ką gali, paslaptys.
   Prabangaus viešbučio personalas stengiasi išpildyti kiekvieną turtingo kliento norą: čia galima užsisakyti tūkstantį dolerių kainuojančią taurę viskio ir vonią, pripildytą „Evian“ mineralinio vandens, išsikviesti žavių merginų nakčiai, ir bet kuriuo paros metu tau atneš kibirėlį ikrų.
    Kasdien darbuotojams tenka de­rėtis su svečiais, kurie atsisako mokėti nemažus pinigus už seksą telefonu, stengiasi sugundyti kambarines, nuogi bando iššokti pro langą ir netgi savo kambaryje pjauna ėriukus. (Tikra tiesa!) Visa tai ir užpildo personalo darbo laiką. Ir vis dėlto kai kam pasiseka kasdien nukniaukti brangaus gėrimo ar gyvenimą paįvairinti nesantuokiniais ryšiais.
    Knygos autoriai — anonimas, penkių žvaigždučių viešbučio vadybininkas, šioje srityje dirbantis jau penkiolika metų, ir literatūrinių apdovanojimų pelniusi žurnalistė Imogen Edward-Jones.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Viešbutis Babilonas/ Anonimas ir Imogen Edwards-Jones

Viešbutis Babilonas/ Anonimas ir Imogen Edwards-Jones

Lietuvių k., Jotema, 2008 m., 272 p., kieti virš.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: