Nauja Durnaropių ir šunvyšnių salotos Padidinti

Durnaropių ir šunvyšnių salotos/ Cronenburg P.

Panaudotas


Lietuvių k., Alma littera, 2007 m., 248 p., kieti virš.

Smulkiau

1 Vienetas

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 1 premijos tašką. Jūsų krepšelis bus 1 premijos tašką kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,10 €.


3,20 €

Apie prekę

 

Kai po aštuoniolikos bendro gyvenimo metų Karen - keturiasdešimtmetę serialų scenarijų autorę - palieka vyras, ją užvaldo keršto troškimas: moteris pradeda kurti savižudybės elementų prisodrintą filmo scenarijų ir svajoja sutuoktinio meilužę pavaišinti nuodingomis durnaropių ir šunvyšnių salotomis.

Tačiau moteris greitai įsitikina, kad mintys apie kerštą - menka paguoda. Karen neabejoja tik vienu: laimė tikrai yra kažkur šalia. Suvokdama, jog laukia ir nusivylimai, bet kartu kupina energijos, ji ryžtasi pradėti gyvenimą iš naujo. Ir pastangos nenueina veltui - patyrusi šilta ir šalta, moteris sužino, jog laimė kartais slypi ten, kur visiškai nesitiki jos rasti...

Petra van Cronenburg gerai žino, kaip jaučiasi besiskiriančios moterys, todėl jos romanas tikrai puikus. Ir ne vien dėl to, kad labai tikroviškas - žavus ir autorės stilius: linksmas, padrąsinantis, įžūlus, bet kartu nuoširdus bei pažeriantis naujų minčių.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Durnaropių ir šunvyšnių salotos/ Cronenburg P.

Durnaropių ir šunvyšnių salotos/ Cronenburg P.


Lietuvių k., Alma littera, 2007 m., 248 p., kieti virš.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: