Hamletas/ Šekspyras V. Padidinti

Hamletas/ Šekspyras V.

Panaudotas

Lietuvių k., Obuolys, 2018 m., 240 psl., pusk. virš.

Garsiausia visų laikų tragedija.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 1 premijos tašką. Jūsų krepšelis bus 1 premijos tašką kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,10 €.


3,30 €

Apie prekę

„Hamletas“ – viena žinomiausių Viljamo Šekspyro pjesių. Tai filosofinio pobūdžio drama, kurioje keliami žmogiškosios egzistencijos klausimai.

Klasikinis V. Šekspyro kūrinys išleistas moderniai ir patraukliai, knyga minkštais viršeliais, patogi skaityti ar papildyti savo klasikos kolekciją. 

Hamletas, Danijos karalystės princas, yra sukrėstas motinos poelgio. Ji išteka praėjus vos dviem mėnesiams po karaliaus mirties už jo brolio Klaudijaus, taip paniekindama mirusį vyrą. Hamletui apsireiškia jo neseniai mirusio tėvo šmėkla ir paveda atkeršyti jo žudikui – dabartiniam karaliui Klaudijui. Hamletas bando išprovokuoti Klaudijų prisipažinti ir jam galiausiai tai pavyksta. Tačiau karaliaus jis taip ir nenužudo... Hamletas išsiunčiamas į kaimyninę šalį, kur jo turėtų laukti pražūtis, tačiau jam pavyksta išsisukti. Grįžęs jis vis dėlto įvykdys tėvo šmėklos valią, tačiau jautriam ir filosofiškam herojui tai kainuos kur kas daugiau nei jis tikisi. 


Hamletas ir jo istorija iki šių dienų paliko amžiną ir turbūt populiariausią visų laikų klausimą, keliamą ieškant prasmės – „būti ar nebūti“. O apibūdinimas „hamletiškas“ iki šiol reiškia būtinybę priimti sunkų sprendimą ir blaškymąsi tarp turimų galimybių.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Hamletas/ Šekspyras V.

Hamletas/ Šekspyras V.

Lietuvių k., Obuolys, 2018 m., 240 psl., pusk. virš.

Garsiausia visų laikų tragedija.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: