Šventos nuodemės/ Roberts N. Padidinti

Šventos nuodemės/ Roberts N.

Panaudotas

Lietuvių k., "Jotema", 2002 m., 302 psl., kietas v.

Smulkiau

1 Vienetas

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 1 premijos tašką. Jūsų krepšelis bus 1 premijos tašką kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,10 €.


4,00 €

Apie prekę

Niekas nepabėgs nuo svilinančios Vašingtono vasaros kaitros… Ir nuo keistosios Kunigo ganytojiškosios meilės. Kunigas — tai pamišėlis, šilkine stula smaugiantis žavias blondines ir visada paliekantis raštelį, kuriame atleidžiamos aukų nuodėmės.

Antrąją rugsėjo savaitę, pirmą valandą nakties, moteris kirto šalia Vašingtono katedros žaliuojančią pievelę. Buvo šilta, ryškiai spindėjo žvaigždės, bet ji nebuvo nusiteikusi šiuo grožiu žavėtis. Danguje palikusi tviskantį lanką nukrito žvaigždė, tačiau moteris to net nepastebėjo. Krintančios žvaigždės nepastebėjo ir einantis iš paskos vyras. Jis žinojo, kad ji ateis. Dabar jo galva beveik plyšo nuo skambančio balso. Jis tapo išrinktuoju, kuriam skirta sunki našta ir šlovė. — Dominus vobiscum, — sušnabždėjo jis ir dar stipriau sugniaužė rankose švelnią baltą kunigo stutą. Įvykdęs užduotį, jis pajuto užplūdusią karštą įgytos galios bangą — jo kraujas dainavo, jis buvo švarus. Dabar buvo švari ir ji. Jis švelniai, neskubėdamas palietė nykščiu jos kaktą, lūpas ir krūtinę permesdamas kryžiaus ženklą.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Šventos nuodemės/ Roberts N.

Šventos nuodemės/ Roberts N.

Lietuvių k., "Jotema", 2002 m., 302 psl., kietas v.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: