Bado žaidynės/ Collins Suzanne Padidinti

Bado žaidynės/ Collins Suzanne

Panaudotas

Lietuvių k., Alma littera, 2010 m., 351 p., kieti virš. Pirma ciklo knyga.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 1 premijos tašką. Jūsų krepšelis bus 1 premijos tašką kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,10 €.


5,00 €

Apie prekę

Ar įmanoma išgyventi laukinėje gamtoje, kai varžovai stengiasi tave nugalabyti?
   *** Ant kadaise buvusių Šiaurės Amerikos valstijų griuvėsių įkurta Panemo valstybė, sudaryta iš dvylikos apygardų. Šalį griežtai ir negailestingai valdo Sostinė, ji verčia apygardas paklusti, kasmet reikalauja atsiųsti po vieną vaikiną ir merginą dalyvauti Bado žaidynėse, žiauriame realybės šou, kuriame kaunamasi iki mirties. Šešiolikmetė Ketnė Everdin pasiryžta tapti paaukotąja vietoj savo dvylikametės sesutės Primos. Mergina yra užgrūdinta gyvenimo, nes po tėvo mirties jai teko išmaitinti šeimą. Ketnė - tikra kovotoja, sumani, apdairi, puiki šaulė. Šios savybės leidžia jai siekti pergalės Bado žaidynėse. Tačiau jai teks rinktis tarp noro išgyventi ir žmogiškumo, tarp pergalės ir meilės.
   *** Garsi rašytoja Suzanne Collins „Bado žaidynėse" sulydo veiksmą ir mintį, meilę, neapykantą ir išdavystę. Knyga sulaukė nepaprasto populiarumo (ji išversta į 32 kalbas), apdovanota daugybe premijų, pagal ją pastatytas filmas.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Bado žaidynės/ Collins Suzanne

Bado žaidynės/ Collins Suzanne

Lietuvių k., Alma littera, 2010 m., 351 p., kieti virš. Pirma ciklo knyga.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: