Alberto Tuaregas/ Vazquez-Figueroa Padidinti

Tuaregas/ Alberto Vazquez-Figueroa

Panaudotas

Lietuvių k., Alma littera, 2012 m., 288 psl., kieti viršeliai.

Smulkiau

1 Vienetas

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 1 premijos tašką. Jūsų krepšelis bus 1 premijos tašką kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,10 €.


4,50 €

Apie prekę

Nepamirštama patirtis

   Gaselis Sajahas – kilmingasis Šydo genties inmučaras, o jo imperija – bekraštė dykuma. Jis – tuaregas, vienos seniausių tautų žemėje, laisvos ir išdidžios genties, vyras. Nors narsiausieji Gaselio tėvynainiai išvyko tarnauti kariuomenei, vairuoti prancūzų sunkvežimių ar pardavinėti sandalų turistams, Gaselis su šeima pabėgo į dykumą ir nė akimirką nepasigailėjo. Netikėtai kasdienę tuarego ramybę sudrumsčia prie durų pasirodę išsekę ir mirtimi besigaluojantys atvykėliai. Gerbdamas tūkstantmetes dykumos tradicijas, Gaselis priglaudžia seną vyrą ir jaunuolį. Tačiau jam nepavyksta apsaugoti svečių nuo netikėtai į stovyklą įsibrovusių kariškių. Gaselis Sajahas privalo atkeršyti. Jis leisis į mirtinai pavojingą kelionę per žemės pragaru vadinamą didįjį Sacharos ergą ir įvykdys teisingumą.
   Ši Alberto Vázquez-Figueroa knyga – Šydo genties inmučaro keršto ir atpildo istorija, dramatizmo ir nuotykių kupina epopėja, karščiu bei pavojais alsuojančioje dykumoje.
    APIE AUTORIŲ Alberto Vázquez-Figueroa (g. 1936 m. Tenerifėje) – vienas populiariausių Ispanijos rašytojų. Dėl politinių priežasčių jo šeima emigravo į Maroką, vėliau apsigyveno Vakarų Sacharoje, kurioje prabėgo autoriaus vaikystės ir paauglystės metai. Kaip žurnalistas ir karo korespondentas, rašytojas aplankė per šimtą šalių. Po vieno nelaimingo atsitikimo jis liovėsi keliavęs ir ėmėsi rašymo. Alberto Vázquez-Figueroa išleido 70 knygų, kurios buvo išverstos į 30 kalbų, ir tapo plačiausiai skaitomu autoriumi ispanakalbėse šalyse. Devynios rašytojo knygos virto filmais, o bendras skaitytojų skaičius viršija 35 milijonus!

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Tuaregas/ Alberto Vazquez-Figueroa

Tuaregas/ Alberto Vazquez-Figueroa

Lietuvių k., Alma littera, 2012 m., 288 psl., kieti viršeliai.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: