After. Kai mes susitikom/ Todd Anna Padidinti

After. Kai mes susitikom/ Anna Todd

Panaudotas

Lietuvių k., Baltos lankos, 2015 m., 592 p., kieti virš.

(Pirmoji AFTER serijos knyga)

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 2 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 2 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,20 €.


6,00 €

Apie prekę

   Viskas tekėjo įprasta vaga, bet staiga Tesa ir Hardinas susitiko... Nuo tos akimirkos gyvenimas niekada nebebus toks pat.
   Tesa – gera mergina, namuose jos laukia mielas ir patikimas vaikinas. Ji turi tikslą, svajonę ir... motiną, kuri kaip įmanydama stengiasi ją kontroliuoti.
   Vos atvykusi į koledžo bendrabutį Tesa susiduria su Hardinu – tatuiruotas pasipūtėlis sutaršytais plaukais iš pradžių ją išgąsdina. Ji turėtų jo vengti ir nekęsti. Taip ir yra, kol atsiduria Hardino kambary. Rodos, jis turi paslaptį, kuri kažkuo Tesą patraukia, o pirmasis jų bučinys įžiebia niekada jos nepatirtą aistrą.
   Hardinas, nors nuolat kartoja, kokia Tesa graži, tačiau ne jam skirta, vis pradingsta ir vėl sugrįžta. Nepaisydama atšiauraus jo elgesio ir trokšdama dar geriau jį pažinti, Tesa tiki, kad už melo ir įžūlumo kaukės slepiasi tikrasis Hardino veidas. Kiekvieną kartą vienas kitą atstumdami, jie vis labiau susipainioja savo jausmuose.
   Kodėl Tesa stengiasi paminti savo išdidumą ir pakeisti Hardino nuomonę apie tokias geras merginas kaip ji?

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

After. Kai mes susitikom/ Anna Todd

After. Kai mes susitikom/ Anna Todd

Lietuvių k., Baltos lankos, 2015 m., 592 p., kieti virš.

(Pirmoji AFTER serijos knyga)

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: