Tuštybės mugė (2 tomai)/ Tekerėjus V. M. Padidinti

Tuštybės mugė (2 tomai)/ Tekerėjus V. M.

Panaudotas

Lietuvių k., Vaga, 1990 m., 382 p. ir 366 p., kieti virš.

Smulkiau

2 Prekės

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 1 premijos tašką. Jūsų krepšelis bus 1 premijos tašką kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,10 €.


5,60 €

Apie prekę

Beturtė Rebeka vien dėl savo sumanumo ir įžūlumo atsidūrė tarp visuomenės įtakingiausiųjų. Bet šlovės viršūnė slidi, gyvenimas tuštybės mugėje brangiai kainuoja, todėl ji priversta toliau suktis, nepaisydama moralės, draugystės ir garbės, kad išsipildytų svajonė – tapti finansiškai nepriklausoma.

Amelija, netekusi kare vyro ir atstumta jo giminės, priversta skurde auginti sūnų. Tačiau viskas pasikeičia po uošvio, kuris testamentu savo paveldėtoju įvardija Amelijos sūnų, mirties. Mokslo draugių keliai vėl netikėtai susikerta, ir Bekė antrą kartą pamėgina suvedžioti Amelijos brolį Džošą...

Williamas Makepeace`as Thackeray`us (1811–1863) gimė kilmingas, tik besimokydamas Kembridže savo turtus iššvaistė kortuodamas. Teisininku jis taip ir netapo, o iškalbą, skvarbų protą ir pastabumą panaudojo rašydamas populiarius straipsnius, recenzijas ar esė. Deja, žurnalisto atlygio nepakako nei oriam džentelmeno gyvenimui, nei dviem dukroms aprūpinti ir išprotėjusiai žmonai išlaikyti.

1847–1848 m. Punch žurnalo numeriuose dalimis išspausdinta "Tuštybės mugė" iškart pataisė rašytojo materialinę padėtį ir atvėrė Thackeray`ui duris į Viktorijos laikų literatūros elitą. Nemarus romanas leido rašytojui konkuruoti su tuomet garsiausiu anglų rašytoju Charlesu Dickensu. "Tuštybės mugė" tapo žemiško pasaulio sinonimu, o pats romanas buvo ne kartą ekranizuotas ir be perstojo leidžiamas iki pat šių dienų.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Tuštybės mugė (2 tomai)/ Tekerėjus V. M.

Tuštybės mugė (2 tomai)/ Tekerėjus V. M.

Lietuvių k., Vaga, 1990 m., 382 p. ir 366 p., kieti virš.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: