Vėjo nublokšti (2 dalys)/ Mitčel Margaret Padidinti

Vėjo nublokšti (2 dalys)/ Mitčel M.

Panaudotas

Lietuvių k., Gamta, 1993 m., 464 p. ir 479 p., kieti virš.

Smulkiau

1 Vienetas

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 2 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 2 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,20 €.


8,00 €

Apie prekę

Apdovanotas Pulitcerio premija, viso pasaulio skaitytojų pamėgtas Margaret Mitchell romanas „Vėjo nublokšti“ išlieka perkamiausia knyga po Biblijos, o širdis virpinanti, aistringa Skarletės O‘Hara ir Reto Batlerio meilės istorija lyginama su Romeo ir Džuljeta.

Pirmojo knygos leidėjo paklausta, apie ką ši knyga, Margaret Mitchell atsakė, kad romane pasakojama apie sugebėjimą išlikti. Išlikti karo, katastrofų, netekčių ir permainų metu.

„Vėjo nublokšti“ – epinė knyga apie JAV Pilietinį karą ir meilę, išdavystę ir ištikimybę, žiaurumą ir tikrąjį gyvenimo grožį.

Skarletė O‘Hara – aikštinga mergina, drąsiai ir dažnai akiplėšiškai reiškianti savo norus bei visuomet reikalaujanti besąlygiško pripažinimo vyriškoje kompanijoje. Deja, nors ir galėdama pasiekti kone bet kurį norimą vyrą, ji nelaimingai įsimyli poetiškąjį kaimyną, kuris, deja, susižieduoja su kita... Nevilties vedama veikėja priima neapgalvotus sprendimus... Į jos gyvenimą įžengus laisvas pažiūras toleruojančiam Retui Batleriui, jos gyvenimas pasikeičia visai netikėta linkme. Stebime Skarletės metamorfozę iš jaunos, kaprizingos ir egocentriškos merginos į suaugusią, sugebančią už save kovoti moterį, nebijančią šokiruoti aplinkinių savo elgesiu ir visomis išgalėmis besistengiančią gelbėti nuo karo nelaimių save ir artimuosius.

Tai jausminga drama apie gyvenimo blaškomus ir savosios laimės ieškančius žmones. Karo pasekmės, nelaiminga Pirmą kartą romantiškiausios ir gražiausios epinės meilės istorijos visos 5 dalys išleidžiamos lietuviškai vienoje knygoje.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Vėjo nublokšti (2 dalys)/ Mitčel M.

Vėjo nublokšti (2 dalys)/ Mitčel M.

Lietuvių k., Gamta, 1993 m., 464 p. ir 479 p., kieti virš.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: