VINETU I-III tomai/ Karlas Majus Padidinti

Vinetu (1-3 tomai)/ Karlas Majus

Panaudotas

Lietuvių k., Mintis, 1986 m., 367 p., 359 p. ir 368 p., mink. virš. (Laisvalaikio skaitiniai)

Smulkiau

1 Vienetas

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 1 premijos tašką. Jūsų krepšelis bus 1 premijos tašką kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,10 €.


4,50 €

Apie prekę

I tomas : JAV tiesiamas transkontinentinis geležinkelis. Apačiai, per kurių žemes magistralė turės eiti, trukdo statybą, nes žino, kad "ugninis žirgas" atveš daugybę baltaveidžių, kurie išstums juos iš gimtųjų vietų. Iš Europos neseniai atvykęs jaunas matininkas susidraugauja su kilniuoju apačių vadu Vinetu ir stoja jo pusėn. Laukiniuose Vakaruose prasideda indėnų kova dėl savo teisių; ji kupina kvapą gniaužiančių nuotykių.

II tomas : Transkontinentinis geležinkelis jau nutiestas, juo reguliariai važinėja "ugniniai žirgai". Jaunasis matininkas, Old Šeterhendas, jau plačiai žinomas Laukiniuose Vakaruose. Vinetu vadovaujami apačiai remia Meksikos revoliuciją; jie nugali plėšikaujančius komančius. Šiuose įvykiuose dalyvauja ir Old Šeterhendas. Kurį laiką Vinetu su Old Šeterhendu vieši pas legendiniį vakarietį Old Fajerhendą, kurio "tvirtovę' puldinėja priešiškai nusiteikę ponkai. Pagaliau Vinetu aptinka savo mirtino priešo Santerio pėdsakus. Prasideda žūtbūtinės gaudynės.

III. tomas: Bendraudamas su Old Šeterhendu, Vinetu darosi vis labiau civilizuotas. Jis atsižada net kraujo keršto. Kilnusis apačias žūva gelbėdamas bėdom pakliuvusius baltuosius. Old Šeterhendas vykdo paskutinę savo draugo valią, bet netyčia atskleidžia apačių aukso paslaptį Santeriui, Inču-Šunos ir Nšo-či žudikui; gaudynės tęsiasi.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Vinetu (1-3 tomai)/ Karlas Majus

Vinetu (1-3 tomai)/ Karlas Majus

Lietuvių k., Mintis, 1986 m., 367 p., 359 p. ir 368 p., mink. virš. (Laisvalaikio skaitiniai)

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: