Žmogaus sūnus/ Menis A. Padidinti

Žmogaus sūnus/ Menis A.

Panaudotas

Lietuvių k., S. Rudalevičiūtės IĮ, 1997 m., 224 p., mink. virš.

(Aš bibliotekėlė)

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 1 premijos tašką. Jūsų krepšelis bus 1 premijos tašką kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,10 €.


4,00 €

Apie prekę

Aleksandras Menis buvo dvasininkas, ir “Žmogaus Sūnų” jis perrašinėjo atsižvelgdamas į naujai atsivertusiųjų bei dar ieškančiųjų tikėjimo šviesos reikmes. Tačiau vien tai nebūtų lėmę “Žmogaus Sūnaus” patrauklumo. Autoriui pasisekė ryškiai ir įtikinamai atkurti Evangelijų epochą, parodyti skaitytojui Jėzaus Nazariečio paveikslą tokį, kokį Jį regėjo amžininkai. Ryškus rašytojo talentas ir istoriko intuicija daro šią knygą didžiai vertingu meno kūriniu. Ši knyga pirmiausia skiriama tiems, kurie tik vieną sykį skaitė Evangelijas arba iš viso nėra jų skaitę. Todėl pasakojimas pradedamas nuo išoriniu įvykių tolydžio pereinant prie sudėtingesnių ir gilesnių dalykų. Beje, ir išmanantys skaitytojai čia gali rasti šį tą nauja...

Autorius tikisi, kad knyga gali būti įdomi ir netikinčiajam. Kiekvienam žmogui dera žinoti apie religijos, tapusios nedaloma pasaulio kultūros dalimi, Įkūrėją.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Žmogaus sūnus/ Menis A.

Žmogaus sūnus/ Menis A.

Lietuvių k., S. Rudalevičiūtės IĮ, 1997 m., 224 p., mink. virš.

(Aš bibliotekėlė)

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: