Sąmonės kodai / Gregg Braden

  6,00 €
  Su PVM

  Lietuvių k., Luceo, 2022 m., 232 p., mink. virš. 

  Klaidingų įsitikinimų laužymas ir spontaniškas pasveikimas.

  Būklė
  Kiekis
  Paskutinė prekė

    Duomenų apsauga

  Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

    Pristatymo informacija

  Pristatymas per 1-3 darbo dienas

    Grąžinimo taisyklės

  Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

  Ar tiesa, kad mumyse slypi jėga, kurią pažadinę mes galėtume pakeisti savo tikrovę?

  Naujausieji fizikų ir biologų atradimai liudija, kad tai visiškai įmanoma. Jau dabar mokslas turi įrodymų, kad visata - tai didžiulė tarpusavyje susijusių elementų sistema, joje mūsų sąmonė yra tarsi jungiklis, kurį palietę galime padaryti įtaką visai sistemai. Kodėl iki šiol mes to nedarėme? Kokios kliūtys mums trukdo įžengti į neribotų galimybių erdvę?

  Gregas Bradenas atsakymų į šiuos klausimus ieško jau dvidešimt metų, ta tema jis skaito paskaitas ir yra parašęs kelias dešimtis knygų, kurios skaitomos visame pasaulyje. Gregas Bradenas tvirtina, kad viskas jau seniai pasakyta - tiesiog mes tų pranešimų nesugebame suprasti. jie užšifruoti įvairių religijų šventraščiuose ir senovės išminčių tekstuose, tas pačias tiesas tik kitais žodžiais mums pakartoja šiuolaikinis mokslas.

  Pagrindinė Grego Bradeno žinia knygoje „Sąmonės kodai. Klaidingų įsitikinimų laužymas ir spontaniškas pasveikimas“  yra tokia – savo dispozicijoje mes turime visus įrankius, kuriuos įvaldę galėtume tapti tikrais savo gyvenimo kūrėjais.

  1 Vienetas

  Specifiniai Kodai

  Panaudotas

  Atsiliepimai (0)

  Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.